Gel Dese Aşk Murat kimdir? Gerçek adı nedir? Erkan Petekkaya hakkında bilgiler

Gel Dese Aşk Murat kimdir? Gerçek adı nedir? Erkan Petekkaya hakkında bilgiler

Osman Sınav yönetmenliğinde ekranlara taşınan Gel Dese Aşk Murat kim ve Yasemin'den ayrılacak mı sorularının yanıtı araştırılmaya başlandı. işte Gel Dese Aşk Murat karakteriyle ilgili detaylar.

Osman Sınav yönetmenliğinde Atv ekranlarına taşınacak Gel Dese Aşk 8 Mart Kadınlar Günü’nde başlayacak. Murat, eşi Yasemin ile yaşaması sebebiyle ayrılığın eşiğine gelip gelmeyeceği merak ediliyor. Kadınlar gününde başlayacak dizinin ne kadar izleneceği de araştırılıyor.

Şebnem Bozoklu’nun hayat verdiği Yasemin karakterinin eşi Murat, işinde son derece büyük başarılar elde etmekte olan bir iş insanıdır. İş hayatında ne kadar büyük bir başarıya sahip olsa da, aşk hayatında da bir hayli mutsuzdur. Yasemin’in küçük kızının hastalığı sebebiyle herkesi bir düzene koyma çabası Murat’ı çılgına çevirmektedir. Murat, monoton hale gelen bu durumdan baskı altında olmaktan sıkılarak soluğu Bahar’da alacaktır.

Gel Dese Aşk Murat gerçek adı ve oynadığı diziler

Erkan Petekkaya, Gel Dese Aşk dizisinde Murat Düdenli karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Vurgun dizisinde Kemal karakterine hayat veren Petekkaya, 1971 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. 1996 yılında Güzel Günler dizisiyle oyunculuk kariyerine adım atan Petekkaya, özellikle de Aynalı Tahir dizisiyle hızlı bir çıkış yakalamıştır. Aşkına Eşkıya, Japon Gelin, Taştan Kalp, Bedel ve Serseri dizilerinde rol alan Düdenli, Köpek dizisinde sergilediği başarıyla da ödül sahibi olmuştur.

Oyuncunun kariyerindeki en önemli diğer yapımsa Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi olmuştur. Dizide Ali Kaptan karakteriyle kitleleri arkasına almıştır. Ünlü oyuncu şimdilerde Gel Dese Aşk dizisinde Murat karakterine hayat verecek.