Gazeteci Nagehan Alçı ile Ceza hukuçusu Prof. Şen canlı yayında sert tartıştı

Gazeteci Nagehan Alçı ile Ceza hukuçusu Prof. Şen canlı yayında sert tartıştı

Habertürk'te yayımlanan 'Enine Boyuna' programında gazeteci Nagehan Alçı ile ceza hukuçusu Prof. Dr. Ersan Şen tartıştı. programın moderatörü prpgrama acil reklam arası verdi.

Moderatörlüğünü Hülya Hökenek'in yaptığı ve Habertürk'te yayınlanan 'Enine Boyuna' programında bugün Nagehan Alçı ile Prof. Dr. Ersan Şen bir tarışma yaşadı. Tansiyonun bir ara oldukça yükseldiği anda Hökenek acil olarak reklama girmek istediğini belirterek canlı yayını kesti.

Habertürk yazarı Nagehan Alçı ile Prof. Dr. Ersan Şen'in de katıldığı programda Suriye politikası ve Suriye'ye kurulması planlanan 'güvenli bölge' konuları tartışılıyordu.

Prof. Dr. Ersan Şen'in konuşmasında, güvenli bölge planlanan doğrultuda oluşturulduktan sonra Suriyelilerin anında ülkelerine gönderilmesi gerektiğini belirtmesi sonrasında Nagehan Alçı Prof. Şen'in sözünü keserek geçici korunma statüsünde olan kişilerin bu şekilde geri gönderilemediğini söyledi.

O sırada Ersan Şen, Nagehan Alçı'ya "Boş konuşuyorsunuz." diye cevap verdikten sonra gazeteci Nagehan Alçı, oldukça sinirlendi ve programda tansiyon iyice yükseldi. Daha sonra ikili arasında tartışma sırasından programın moderatörü araya girmek zorunda kaldı.

Hülya Hökenek'in araya girmesinden sonra iyice sinirlenen Şen'in ayağa kalkarak “Gideyim mi?” diye sorduktan sonra gerginliği yatıştıramayacağını anlayan Hökenek acil reklama gitmek istediğini belirterek canlı yayını kesti.