Game Of Thrones 8. Sezon Senaryosu Yeniden mi Yazılacak? Binlerce Şikayet ve Kampanya Var!

Game Of Thrones 8. Sezon Senaryosu Yeniden mi Yazılacak? Binlerce Şikayet ve Kampanya Var!

Dünyaca bilinen Game of Thrones dizisinin son sezonun final bölümü bekleniyor. Son sezonu eleştiriden eleştiriye koşan dizinin hayranları senaryonun yeniden yazılmasını istiyor. Sezonun yeniden yazılması için binlerce dilekçe yazıldı. Peki dizinin 8.sezonu yeniden yazılacak mı? Cevap haberimizde.

İki yıldır final sezonu beklenen Game Of Thrones dizisi 2019 Nisan ayında ekranlara gelmeye başladı. 8.sezonu yayınlanan dizinin 5 bölümü ekranlara geldi. Son bölüme günler kala olay yaratan haberler gelmeye başladı. Final sezonu hayranları tarafından beğenilmedi ve değiştirilmesi için dilekçeler yazılmaya başlandı. 26.000 dilekçenin yazıldığı biliniyor.

Game Of Thrones Neden Beğenilmedi?

7 yıldır büyük kitlelere seslenen ve dünyanın her yerinde heyecanla izlenen dizinin son sezonu hayranlarını hüsrana uğrattı. Bunun nedeni ise heyecanla devam eden dizinin son sezonunda heyecanını yitirmiş olması oldu. Akgezenler ile ilgili ilk sezondan beri merak edilen her şey bir anda olup bitti. Savaş sahneleri acele ile çekilmiş gibi ekranlara geldi. Akgezenlerle beklenen büyük savaşın çok kısa sürmesi hayranların tepkisine neden oldu. Son sezonun böyle basit bir senaryo ve finalle bitirilmesi istenmiyor.