Ferhat ile Şirin dizisi nerede çekiliyor? Dizi seti nerededir?

Ferhat ile Şirin dizisi nerede çekiliyor? Dizi seti nerededir?

Yeni başlayacak olan Ferhat ile Şirin dizisinin nerede çekildiği izleyiciler tarafından merak edildi. Dizide bulunan restoran ve mekanları araştıran izleyiciler dizi setinin nerede olduğunu öğrenmek istiyor.

Yeni sezonda FOX TV ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Ferhat ile Şirin dizisinin hazırlıkları sürerken, dizi severler dizi hakkında bilgilerin açıklanmasını bekliyor. 03 Yapım’ın yapımcılığını yaptığı yeni dizinin romantik anları ve dizinin çekildiği ortamlar oyuncuların hayranları tarafından oldukça beğenildi.

Başrollerin Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar’ın olacağı dizinin yönetmen koltuğunda ise Mehmet Ada Öztekin bulunuyor. Eski zamanda yaşanan efsane Ferhat ile Şirin aşkının konu edileceği dizinin çekimleri devam ediyor.

Ferhat ile Şirin Dizisi Nerede Çekiliyor?

Dizi görüntülerinde yer alan cafe ve restoranlar dizi takipçilerinin en çok merak ettiği şeylerden birisi oldu. Mekanları çok beğenen izleyiciler bu mekanlar hakkında dizi ekibinin açıklama yapmasını bekliyor.

Dizi ekibinden henüz net açıklamalar gelmezken dizi ekibinin İzmir’de bulunacağı bilgisi bulundu. İzmir’de çekimleri sürecek olan dizinin İzmir’de nerede çekileceği ise henüz bilinmiyor.