Ferhat ile Şirin dizisi kaç bölüm olacak, dizi ne zaman final yapacak?

Ferhat ile Şirin dizisi kaç bölüm olacak, dizi ne zaman final yapacak?

22 Kasım akşamı ilk bölümüyle seyircisiyle buluşan, Fox TV ekranlarının yeni dizisi Ferhat ile Şirin hakkında dizinin hayranları araştırma yapmaya başladı. Ferhat ile Şirin dizisi kaç bölüm olacak, dizi ne zaman final yapacak? Gibi sorular şimdiden sorulmaya başlandı. Dizi ile ilgili merak edilen tüm soruların cevapları aşağıda yer alıyor.

Fox TV ekranlarının soluk kesen yeni dizisi Ferhat ile Şirin daha ilk bölümden reytinglerde rakiplerini solladı. Dizinin ilk bölümü 3.7 milyon kişi tarafından izlendi ve toplamda 4.54 reyting oranıyla 8.sırada yerini aldı.

Oyuncu kadrosunda Cansu Dere Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar gibi önemli isimlerin yer aldığı Ferhat ile Şirin dizisinin AB kategorisinde - eğitim düzeyi yüksek izleyici- birinci dizi olmayı başardı.

İzleyiciler, dizinin müzikleri ve oyuncu kadrosunu oldukça beğenirken aynı şeyi senaryo ve oyuncu diyalogları için söyleyemiyor.

Peki Ferhat İle Şirin Ne Zaman Final Yapacak?

Eğer Ferhat ile Şirin dizisi AB kategorisinde kalmayı sürdürürse erken final yapma ihtimali azalır. Ancak bu reyting oranlarında kalacak olursa Fox TV diğer dizilerde olduğu gibi final kararı verebilir. Bu sebeple Ferhat ile Şirin dizisi reytinglerini arttırmak zorunda. Dizi maliyeti karşıladığı kadar kar ettirmeyi de başarırsa ekranlarda kalmayı sürdürebilir.

Ferhat İle Şirin Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Dizi için belirlenen iki final bölümü 8 ve 13.bölümler.Eğer reytingler yapımcının istediği gibi gitmezse yapımcı, 8.bölümde diziyi bitirebilir ya da 5 bölüm daha uzatarak 13.bölümde final verebilir.