Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya Fox Tv ekranlarına ne zaman dönüyor? Haber Programları ne zaman başlıyor?

Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya Fox Tv ekranlarına ne zaman dönüyor? Haber Programları ne zaman başlıyor?

Fox TV ekranlarının en sevilen ikilisi Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya, yaz tatili yapıyor. En çok izlenen haber kanalını sunan bu ikilinin hayranları bir an önce ekranlara dönmelerini istiyorlar. Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya Fox Tv ekranlarına ne zaman dönecekler? Programları ne zaman başlıyor? Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya ekranlara dönüş tarihi belli oldu.

Türkiye’nin en iyi programını sunan ve İsmail Küçükkaya ikilisinin ekranlara dönüş tarihi netleşti. Bir süredir yaz dönemi tatiline çıkan ikilinin ne zaman ekranlara döneceği hayranları tarafından merak ediliyordu. Bu ikili Türkiye habercilik tarihine damga vurmaya devam ediyor.

İkilinin ekranlara ne zaman döneceği merak edilirken İsmail Küçükkaya resmi Twitter hesabından bir fotoğraf paylaştı. Küçükkaya, fotoğrafa şu notu düştü:

"Günaydın Türkiyem. Biz 16 Eylül’de dönüyoruz." diyen İsmail Küçükkaya'nın tweetine binlerce beğeni yağınca Küçükkaya "Vay be. Ne kadar özlemişsiniz. Bilseydik... En azından bir iki hafta önce başlardık işe. Neyse arkadaşlar. Üzülmeyelim. Az kaldı. 16 Eylül’de başlıyoruz."

Bu paylaşım sonrasında ikilinin hayranlar rahat bir nefes aldı.