Family Business dizi konusu nedir? netflix Family Business dizi yorumu

Family Business dizi konusu nedir? netflix Family Business dizi yorumu

Netflix Family Business dizi konusu ve yorumu adlı yazımıza hoş geldiniz. Family Business dizi konusu nedir? Netflix Family Business dizi yorumu, dizinin incelemesi, dizi eleştirisi, Family Busines dizi analizi, Family Business dizisi IMDb puanı kaç? , dizinin fragmanı, dizini n yönetmeni kim? , Family Business dizisi senaristi kim? , Family Business oyuncu kadrosunda yer alan isimler kim? , dizinin yayın tarihi ne zaman? , dizi kaç bölümden oluşmaktadır? , Family Business kaç sezon sürecek? Sorularının yan

Fransız yapımı olan komedilerin trend olduklarına çok fazla şahit olmuyoruz. Özellikle de Lupin, Dağ Evi, Marseille gibi komedi dışı olan Netflix projelerini düşündüğümüz zaman, mizahi yönü ile ön plana çıkan Fransız yapımlarını çok fazla liste başına koymuyoruz. Fakat, aradan geçen kısa bir zaman sonra 3. Sezon ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Family Business dizisi yayınlandığı ilk 2 sezonu boyunca önyargılarımızı da geride bırakmamıza neden odu. Bir grup karizmatik karakter nezdinde Fransa ile sahip olduğu aile mesleği konsepti ile de bir araya gelen hikaye, zaman zaman bizleri güldürmeyi başardığı gibi çoğu zamanda nefes keserek soluksuz bir akış sundu.

Evin aykırı oğlu olan Joseph ‘in bir aile mesleği olan kasaplık yerine günümüzde en popüler meslek dallarından bir tanesi olan girişimci, uygulama üretici pozisyonu ile var olması, evin babası olan Gerard ‘ı bir hayli rahatsız etmektedir. Aslında, bu konuda Gerard çok da haksız sayılmaz. Joseph ‘in yapmış olduğu en son uygulaması kült şirketler tarafından yeniden ret cevabı almıştır ve bu durum Joseph ‘in yeniden eli boş olarak dönmesine neden olmuştur. Fakat Gerard, OĞLU Joseph ‘in kasaplık mesleğine başlamasını istese de evin annesinin ölümünden sonra kasap dükkanında da işler çok da yolunda gitmemektedir. Birikmiş olan borç yığınları, satılmayan pek çok ürün, yoğun yapılan harcamalar..

Netflix Family Business dizi yorumu

Gerard, bugünlerde Hazan kasabını oğluna devretmiş olmanın hayali ile yaşıyor. Oğlunun daha fazla macera peşinde koşmasını istemeyen Gerard yıllarını heba ettiği işletmesini oğluna emanet eder. Joseph de hem gençlik hem de dinamizm dolu olan bünyesinin vermiş olduğu iştah ile kasaplık işlerine dört kol ile sarılır ancak işletmenin durumu çok da iç açıcı bir durumda değildir. Fakat Joseph, her ne olursa olsun hemen karalar bağlamaya gerek olmadığını belirtir çünkü bazı söylentilere göre çok kısa bir zaman sonra Fransa ‘da esrar legal hale gelecektir. Girişimci kimliği ile tanınmakta olan Joseph de bugünlerde kendisinin sahibi olduğu kasap dükkanını bir esrar dükkanı haline getirecektir.

Family Business dizisi, adından da anlaşıldığı üzere oldukça kusursuz görüntülere imza atan bir yapımdır. Evin annesini kaybeden, bugünlerde de evin kızını Tokyo ‘ya gönderecek olan, babanın artık yaşlandığı, oğlun ise girişimci kimliği ile devresini yaktığı bir aileden; hiç beklenmeyen ancak çok büyük bir potansiyele dönüşen bir atılımını gerçekleştirmektedir. Gizli kapaklı bir şekilde başlayan esrar arayışlarının ve Amsterdam gezilerinin ardından baba da dahil olmak üzere her bir aile bireyinin yavaş yavaş ‘’ business ‘’ kelimesine dahil olması ile birlikte son derece keyif veren bir aile dram – komedi türüne dönüşmektedir. Kesinlikle izlemeniz gereken bir yapım..

Family Business dizi konusu nedir? netflix Family Business dizi yorumu

Family Business dizisinin IMDb puanı kaç?

Bir Netflix orijinal yapımı olan Family Business dizisi, yayınlandığı günden bu güne kadar izleyicisinden tam olarak 7,4 IMDb puanı almıştır.

Fumily Business dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler kimler?

  • Jonathan Cohen dizide Joseph Hazan karakterine hayat vermektedir.
  • Gerard Darmon dizide Gerard Hazan karakterine hayat vermektedir.
  • Julia Piaton dizide Aure Hazan karakterine hayat vermektedir.
  • Olivier Rosemberg dizide Olivier karakterine hayat vermektedir.
  • Tamur Baruch dizide Jaures karakterine hayat vermektedir.
  • Ariane Mourier dizide Elodie karakterine hayat vermektedir.
  • Sophie dizide Marie Larrouy ile Melanie karakterine hayat vermektedir.

Netflix Family Business dizi konusu ile yorumu adlı yazımızın sonuna geldik. Siz değerli okuyucularımıza şimdiden keyifli seyirler dileriz. Güncel daha birçok içerikten haberdar olmak için sitemize abone olabilirsiniz. Başka içeriklerde görüşmek üzere hoşça kalın…