Exatlon YouTubers sunucuları Oğuzhan Uğur ve Orkun Işıtmak kimdir?

Exatlon YouTubers sunucuları Oğuzhan Uğur ve Orkun Işıtmak kimdir?

Ünlü YouTuberların yarışacağı Exatlon YouTubers sunucuları Oğuzhan Uğur ve Orkun Işıtmak kimdir? TV8 ekranlarında Gel Konuşalım programına konuk olan Orkun Işıtmak, Exatlon YouTubers yarışmasına ilişkin ayrıntıları paylaştı.

Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunda intenet platformunda yayınlanacak Exatlon Türkiye YouTubers için geri sayım başladı. TV8’e konuk olan Orkun Işıtmak, Exatlon YouTubers projesine ilişkin flaş açıklamalarda bulundu. Toplam 18 yarışmacının yer alacağı yarışmada Oğuzhan Uğur’un da Exatlon YouTubers projesi için Dominik’e gideceği öğrenildi.

TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım programında flaş açıklamalar yapan Işıtmak, Exatlon YouTuber yarışması hakkında konuştu. Işıtmak, toplamda 18 yarışmacının olacağını belirterek yarışmacıların 9’ar şekilde bölünerek iki takıma ayrılacağını kaydetti.

Oğuzhan Uğur da katılıyor!

Exatlon YouTubers’da yer alan isimler arasında Oğuzhan Uğur’un da yer alacağı belirtildi. Işıtmak, Uğur’un tam bir yarışmacı olmayacağı ancak projede yer alarak güzel işler çıkaracağını konuştu.

Reality Show tadında olacak

Orkun Işıtmak TV8 canlı yayınında yaptığı açıklamalarda mecrayı henüz söyleyemediğini ancak çok güzel bir projenin ortaya çıkacağını belirtti. Proje için ilerleyen aylarda Dominik’e gideceğini konuşan Işıtmak ‘’Survivor’dan farklı olacak ve toplamda 18 yarışmacı aynı evde kalacak. Reality Show tarzında bir proje ortaya çıkacak. Öte yandan projede çok önemli isimler yer alıyor.’’ diye ekledi.

Oğuzhan Uğur kimdir?

29 Ocak 1984 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Oğuzhan Uğur; yönetmen, senarist, şarkıcı ve YouTuber’dır. Henüz lisans öğrencisiyken Mustafa Şevki Doğan ve Osman Sınav gibi isimlerin yardımcılığını yapan Uğur, 2011 yılında vizyona giren ‘’Ağır Abi’’ filminin yönetmenliğini ve senaristliğini yapmıştır. Çeşitli single albümler çıkaran Uğur; Budabi, BaBaLa TV ve Onedio isimli YouTube kanallarında içerikler hazırlamaktadır.

Orkun Işıtmak kimdir?

8 Ocak 1996 tarihinde dünyaya gelen Orkun Işıtmak; 2012 yılından bu yana eğlence ve oyun içerikli videolar çekmektedir. 2018 yılında ‘’İyi Oyun’’ filminde rol alan Işıtmak, 45. Altın Kelebek Ödül töreninde ‘’En İyi YouTuber/Instagrammer’’ ödülüne layık görüldü.