Exatlon Challenge Dilan Ay kimdir? Yarışmacı Dilan Ay hakkında bilgiler

Exatlon Challenge Dilan Ay kimdir? Yarışmacı Dilan Ay hakkında bilgiler

YouTube fenomenlerinin yarışacağı Exatlon Challenge Dilan Ay kimdir? YouTube'da kitleleri arkasına almayı başaran yarışmacı Dilan Ay hakkında bilgiler.

TV8 patronu Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabıyla uzunca bir süredir beklenen Exatlon Challenge yarışmalarını duyurdu. Ilıcalı daha önce yaptığı açıklamalarda projenin YouTube fenomenlerinden oluşacağını belirtmiş ancak hangi isimlerle görüşme yapıldığını duyurmamıştı. Exatlon Challenge yarışmacıları arasında YouTube fenomeni Dilan Ay’ın da yer aldığı öğrenildi.

Dilan Ay kimdir?

11 Nisan 1995 tarihinde dünyaya gelen Dilan Ay, aslen Mardinli’dir. İstanbul’da ikamet eden Ay, Beykent Üniversietsi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olmuştur. YouTube kanalı üzerinden sağlıklı beslenmeyle ilgili önerilerde bulunan Ay’ın en büyük hayaliyse dünyayı gezmektir.

Exatlon Challenge nedir?

Toplam 18 yarışmacının aynı evde kalacak ve takımlar 9’ar şekilde bölünecek. Yarışmanın sunuculuğunu Orkun Işıtmak ve Oğuzhan Uğur’un üstleneceği öne sürülüyor. Reality Show tarzında bir yarışma programı olacak Exatlon Challenge, Survivor’dan çok daha farklı bir konseptle izleyicilerle buluşacak.