Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Şafak kimdir? Adı nedir? Oyuncu Murat Özben hakkında bilgiler

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Şafak kimdir? Adı nedir? Oyuncu Murat Özben hakkında bilgiler

Eşikya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni bir oyuncu katıldı haberi hayranları sevindirdi. Diziye katılan Şafak karakterine hayat veren Murat Özben hakkında araştırmalarda artış gözlendi. İşte Murat Özben hakkında bilgiler.

ATV ekranlarının sevilerek izlenen ve her hafta reyting rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni bir karakter dahil oldu.

Salı akşamları ATV ekranlarında izleyici ile buluşan ve 3. Sezonunda olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz reyting listelerinde üst sıralarda yer almaya devam ediyor.

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Selda Alkor ve Naz Elmas’ın bulunduğu yapımda yeni oyuncu Murat Özben oldu.

BluTv’de yayınlanan Sıfır Bir- Bir Zamanlar Adana dizisinde ki Yahya karakterine hayat veren Murat Özben oldu.

Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da yine suç dünyasının tanınmış isimlerinden olan oyuncu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde de suç dünyasının tanınmış bir ismi olarak izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Dizide Şafak karakterine hayat verecek Murat Özben aynı zamanda İstanbul Devlet Tiyatrosunda oyunculuk yapmaktadır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki rolü ile ilgili konuşan Özben, “Oyunculuk kariyerimde önemli bir aşamada olduğumun farkındayım. Bu farkındalığı Şafak karakterine de anlatmaya çalışıyorum. Oyuncu oynadığı karakteri ikna edebiliyorsa başarı mutlaktır. Edho’nun başarısına layık olmaya çalışıyorum” dedi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Şafak kimdir?

Altan’ın istihbarat başkanı olmasında Ünal Kaplan’ın büyük etkisi oldu. Çıkar çatışmaları sonucunda karşı karşıya gelen Altan ve Hızır’dır.

İlk başta polis güçleri ve adliyenin gücünü kullanan Altan, Hızır’ı ortadan kaldırmak için çabalamıştı. Avukat Damla ve temas halinde olduğu adamları sayesinde Ankara’ya yaptığı baskın sonucu Altan’ı denetlemeye Cengiz’i getirir. Ancak Cengiz’in Altan’ın adamı olduğu ortaya çıkar.

Hızır ve Damla ilk başlarda Altan’ın görevden alınmasına sevinir. Fakat Azrail’in adamı olan ve kendilerine Sınırsızlar diyen ekibin başına getirilir. Altan öldürmeye başlar. Bunu da Şafak ve adamları sayesinde yapmaktadır.

Murat Özben kimdir?

1 Ocak 1976 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. 43 yaşında olan ünlü oyuncu Oğlak burcudur. 80 kilo ve 1.76 cm uzunluğundadır.

İlköğretimi ardından Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Özben halen İstanbul Devlet Tiyatrolarında oyunculuk yapmaktadır.

Rol aldığı yapımlar

2018 – Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana

2018 – Bir Zamanlar Çukurova

2016 – Arka Sokaklar

2011 – Şefkat Tepe (Rıza)

2009 – Hanımın Çiftliği (Jandarma Astsubayı)

2007 – Tek Türkiye (Bedih)

2010 – Etki (İş Adamı)