Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Feyyaz Meftun kimdir? Gerçek  adı nedir? Burak Sergen rol aldığı yapımlar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Feyyaz Meftun kimdir? Gerçek adı nedir? Burak Sergen rol aldığı yapımlar

Atv ekranlarında reyting rekorlarını alt üst eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Feyyaz Meftun kimdir ve gerçek adı nedir? İşte ünlü oyuncu Burak Sergen'in hayat vereceği Meftun karakteri ile ilgili ayrıntılar ve Sergen'in daha önce rol aldığı yapımlar.

Atv ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 1 Ekim 2019 Salı gününden itibaren yeni sezonuyla ekranlara gelmeye başlayacak. Dizinin oyuncu kadrosuna tecrübeli oyuncu Feyyaz Meftun’un katılacağı öğrenildi. Salı günlerinin ritüeli haline gelen EDHO’da yeni sezonda en fazla dikkat çekecek isim Burak Sergen olarak karşımıza çıkıyor. Şuana kadar çok sayıda yapımda rol alan Burak Sergen, EDHO’da Meftun karakterine hayat verecek.

EDHO’da masaya çok sayıda silah tüccarı oturmuştu. Yaşar, Tufan ve Façalı Haşmet karakterleri dizide büyük bir önem kazanmıştı. Şimdilerde ise EDHO’nun yeni sezonuna Meftun karakteriyle Burak Sergen katılıyor.

EDHO Feyyaz Meftun kimdir?

Feyyaz Meftun, mafya babası ve aynı zamanda silah tüccarıdır. Dört erkek çocuk sahibi olan Feyyaz Meftun, güvenilir birisi olmasına karşın masadaki isimlere güven beslemiyor. Dizide Çakırbeyli ailesiyle düşmanlığıyla öne çıkacak bu ailenin ilerleyen bölümlerde dost olup olmayacağı henüz bilinmiyor.

Burak Sergen kimdir?

9 Şubat 1961 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Burak Sergen, Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Ankara Devlet Tiyatrosu’ndan emekli olan Sergen, uzunca bir süre Hacettepe Üniversitesi Konservatuarı’nda öğretim üyesi olarak görev yapmıştır. Kara Sevda dizisiyle ün kazanan Burak Sergen, 2017 yılında Çukur dizisinde Baykal karakterine hayat vermiştir.

EDHO yeni sezon fragmanı