Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Alparslan Ölecek mi?  Yunus Emre Yıldırımer Diziden Neden Ayrıldı? Yeni Bölümde Olacak mı?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Alparslan Ölecek mi? Yunus Emre Yıldırımer Diziden Neden Ayrıldı? Yeni Bölümde Olacak mı?

ATV’de takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide ayrılıklar mı yaşanıyor? Başrol oyuncusu diziye veda mı ediyor? Yunus Emre Yıldırımer'in diziden ayrılma sebebi nedir? ATV'de her Salı izleyici karşısına çıkan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde seyircinin de beklemediği bir ayrılık söz konusu. Yeni bölümde Alparslan olacak mı? olmayacak mı? haberimizde...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ATV’nin sevilen dizilerinden birisi. Alparslan karakterini oynayan oyuncu Yunus Emre Yıldırım Yönetmen Onur Tan ile vedalaştı. Yıldırım, aynı zamanda başrol oyuncusuydu. Diziyi daha önce Raci Şaşmaz devretmişti. Devir sonrası seyircilerden gelen yorumlarda ölmeyeceği şeklinde yorumlar da yapılmıştı. Bunun üzerine Alparslan’ın ölmediği daha sonra tekrar geleceği yorumları da yapıldı. Onur Tan, ünlü oyuncuyla vedalaşırken “Seni unutmayacağım” şeklinde konuştu. Dizi de Alparslan’dan sonra Hızır ve İlyas’a düşen sorumluluk ise merak edilen başka konular arasında.

Yunus Emre Yıldırım’ın eşiyle birlikte tatilde olduğu söyleniyor. Alparslan’ın diziden ayrılıp ayrılmadığı önümüzdeki bölümde anlaşılacak.

Ölme sahnesinin görülmesinin ardından soru işaretleri netleşecek. Sahnenin gösterilip gösterilmeyeceği de bu bölümde açığa kavuşacak.