Erkenci Kuş yeni bölüm bu akşam neden yayınlanmıyor? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? 44. Bölüm tarihi

Erkenci Kuş yeni bölüm bu akşam neden yayınlanmıyor? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? 44. Bölüm tarihi

Ekranların sevilen dizisi Erkenci Kuş bu akşam yayınlanmayacak. Senaryosu ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken ve reyting rekorları kıran dizinin 44. Bölümü bu akşam ekranlarda olmayacak. Erkenci Kuş 44. Bölüm neden yayınlanmıyor? Erkenci Kuş 44. Bölüm ne zaman? İşte tüm detaylar…

Erkenci Kuş dizisinin hayranlarını üzecek haber geldi. Dizi bu akşam yayınlanmayacak. Daha önce Cumartesi günü yayınlanan ve Salı gününe transfer edilen dizi, yaz boyunca da yayınlanmaya devam edecek. Dizi Star TV ekranlarından yayınlanıyor.

Dizinin 2 haftadır yayınlanmadığını hatırlatmak isteriz. Dizi 11 Haziran tarihinde yayınlanacaktı ancak yine ertelendi. Çünkü ekranlarda Ekrem İmamoğlu’nun röportajı olacak. Röportaj Star TV ve NTV ortak yayınıyla izleyiciyle buluşturulacak. Erkenci Kuş dizisi 44. Bölümüyle 18 Haziran 2019 Salı günü ekranlara gelecek.

Dizinin başrollerinde yakışıklı oyuncu Can Yaman ve güzel oyuncu Demet Özdemir bulunuyor. Daha önce dizinin sezon finali yapmayıp yaz boyunca devam edeceği açıklanmıştı.

ERKENCİ KUŞ 43. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yiğit ile Can arasında sorunlar vardır. Can ağzıyla kuş tutsa bile Yiğit’in gözünden düşmüştür. Ancak Can’ın soğukkanlı olması gerekiyor. Can ve Sanem birbirini çok sevmektedir. Aşkları başlarından aşmıştır. Birbirlerini çok seviyorlar. Yiğit’i unutmuşlar ama Sanem Can gidecek sanmaktadır. Bu konuyu kafasına takıyor. Aynı zamanda Can da Sanem’in Yiğit ile ne konuştuğunu merak etmektedir.

Dizide Leyla’yı bekleyen bir sürpriz olacak. Emre Leyla’ya öyle bir sürpriz yapacak ki Leyla havalara uçacak. Sanem’in parfümlerini test eden ajansta Can ve Sanem yan yana gelecek. Sanem parfüm kokularıyla Can’ın aklını başından alacak.