Erkenci Kuş dizisi nerede çekiliyor? Dizi seti nerede?

Erkenci Kuş dizisi nerede çekiliyor? Dizi seti nerede?

Fox TV ekranlarında yayın hayatına devam eden Erkenci Kuş dizisi nerede çekiliyor, dizi seti nerede sorularının yanıtı araştırılmaya başlandı. Fenomen yapıma ilişkin ayrıntılar ortaya çıktı.

Star TV ekranlarının yaz dizisi olarak ekranlara gelmeye başlayan Erkenci Kuş dizisi seyircilerinden beğeni topladı. Demet Özdemir ile Can Yaman’ın başrolünü üstlendiği dizi Ayşe Kutlu’nun kalemiyle ekranlara gelmekte. Çağrı Bayrak’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizi büyük bir aşk hikayesiyle sevenleriyle buluşmakta.

Erkenci Kuş Dizisinin Konusu Ne?

Erkenci Kuş dizisinde Sanem küçük yaşlardan bu yana babasının dükkanında çalışmakta ancak zıt karakteri olan ablasının çalışmış olduğu dergiye ablasının yardımıyla başvuruda bulunur ve işe alınır. Dergi sahibi Aziz Bey’in oğlu Can ile tanışır ve Can’da sportif, doğa sever ve karizmatik bir isimdir. İkilinin tanışmasıyla heyecan verici hadiseler cereyan etmeye başlar.

Erkenci Kuş Dizisi Nerede Çekiliyor?

Erkenci Kuş dizisi çekimlerinin büyük bir kısmı İstanbul Tuzla’da çekilmekte. Ancak bazı sahneler için Caddebostan, Anavutköy gibi yerlerde çekilmekte. Buna göre ön plana çıkan yapımlar arasında yer alan Erkenci Kuş reytinglerde de önemli başarılara sahip.