Erdal Beşikçioğlu Uykusuzlar Kulübünde favori kanalını açıkladı! İBB TV'de şahane karakterler var

Erdal Beşikçioğlu Uykusuzlar Kulübünde favori kanalını açıkladı! İBB TV'de şahane karakterler var

Behzat Ç. dizisinin efsane ismi Erdal Beşikçioğlu, Uykusuzlar Kulübü’nde favori kanalını açıkladı! Ünlü oyuncu Ekrem İmamoğlu ve Belediye Meclisi hakkındaki düşüncelerine yer verdi…

Erdal Beşikçioğlu İBB TV Hakkında Konuştu

Ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu, kariyeri boyunca yer aldığı projeler ile izleyicilerin beğenisini toplamış bir oyuncu olarak karşımıza çıkmaktadır. Erdal Beşikçioğlu son olarak seneler önce yayınlanan Behzat Ç. dizisinin yeni versiyonu ile ekranlarda olacağını açıklamıştı.

Okan Bayülgen tarafından sunulan Uykusuzlar Kulübü programına katılan Erdal Beşikçioğlu, Ekrem İmamoğlu hakkında çok kritik söylemlerde bulundu.

En favori televizyon kanalının İstanbul Büyükşehir Belediye TV olduğunu söyleyen Beşikçioğlu, kanalda şahane karakter olduğunu ifade etti.

İstanbul Büyükşehir Belediye TV’de yayınlanan belediye meclisi toplantılarında Ekrem İmamoğlu’nun bu toplantıları ustalıkla yönettiğini söyleyen Erdal Beşikçioğlu, uzlaşmacı tutumunun ve anlayışlı yaklaşımın bir insan tarafından ne kadar süre devam ettirilebileceğinin büyük bir merak konusu olduğunu söyledi.