Elimi Bırakma dizisi nerede çekiliyor? Dizi seti ve çekim yeri bilgileri

Elimi Bırakma dizisi nerede çekiliyor? Dizi seti ve çekim yeri bilgileri

TRT ekranlarının vazgeçilmez yapı olan Elimi Bırakma dizisi nerede çekiliyor? Dizi seti ve çekim yeri bilgilerine sizler için ulaştık. İşte detaylar...

Elimi Bırakma Yeni Sezon Nerede Çekiliyor?

Cenk ve Azra yeni sezonda TRT izleyiceleri karşına harika bir oyunculuk sergilerken Elimi Bırakma yeni sezona bomba gibi geliyor. Dizide geçen ve sürekli değişklik gösteren mekanların neresi olduğu ise seyirciler tarafından merak ediliyor.

İlk olarak Elimi Bırakma dizisinde Cenk ile Azra'nın ön planda olduğu aşikar. Cenk ile Azra'ya kavuşmak için kendisini harap etti dense yeridir. İstanbul Avrupa yakasında köprüyü çaprazdan gören tepeden boğaza doğru manzaraya bakan yerler çok güzel mekanlar. Cenk İstanbul boğazında doğru oturduğu yerde ise yeni sezon için oldukça güzel bir poz vermiş durumda.

Elimi Bırakma dizisi İstanbul'un farklı bölgelerinde çekimlere devam ediyor. İç mekanlar için çoğunlukla beykozda eski kundura fabrikası tercih edilirken dış çekimler içinde bir çok farklı nokta kullanılıyor. Elimi Bırakma dizisi genel olarak Sarıyer ilçesinde düzenlenen sette çekimlerini hayata geçiriyor. Dizi'nin başrol oyuncusu olan ve Cenk karakterine hayat veren Alp Navruz'un dizinin çekimlerinde çok titiz olduğu gözlerden kaçmıyor. Yeni bölümde ise Cenk marinaya gitti. Bu marina ise İstanbul Kartal'da bulunan İstanbul Marinadır.

Elimi Bırakma dizisi'nin güzel ve başrol karakterlerinden olan Azra ise çok güzel sahneler ile yeni sezonda izleyicilerin karşısına çıkacak. Özellikli olarak diziye yeni girmiş olan minik kız çocuğu ile beraber dizinin seyri değişecek. Elimi Bırakma dizisi ise 2.sezon çekimlerine Avrupa Yakasında devam ediyor. Dizide ki en heyecanlı sahneler ise burada çekilmektedir. Çoğunluk ile Sarıyer ile Beşiktaş, Şişli ve Eyüp’e yakın oturanlar buralarda Elimi Bırakma dizisinin çekimlerine rastlayabilir. İstanbul'un kuzeyinde bulunan Şile'de bile bazen çekim yapan dizi'nin çekimleri hızla sürüyor. Cenk ve Azra yeni sezon çekimlerinde o kadar farklı mekanlarda çekimlere katıldı ki dizide rol alan oyuncular TRT ekranlarına izleyiciyi kitleyecek.

Bazı ilçeler ile beraber İstanbul'un en köklü ve tarihi yerlerinden olan Beykoz. Burada bulunan eski kundura fabrikası olarak bilinen şimdilerde ise dizi ve film platosu olarak işletilmeye başlanan alanda dizinin iç mekanları çekilirken dış çekimlerde de Beykoz önemli bire sahip dizide.