Elimi Bırakma dizisi Azra ile Cenk boşanacak mı?

Elimi Bırakma dizisi Azra ile Cenk boşanacak mı?

Yoğun bir izleyici kitlesine sahip olan sevilen dizi Elimi Bırakma yeni bölümüyle karşımızda. Dizinin sevilen oyuncuları Azra ile Cenk fragmanda boşanıyorlar sinyalleri verildi. İkiliyi sevenler yeni bölümde neler yaşanacağını merakla bekliyor.

Elimi Bırakma yoğun bir kitlenin severek izlediği dizi. Dizinin 45 . bölümü yine birçok izleyiciyi ekranlara kilitledi. 46. Yeni bölüm fragmanı dizinin hemen ardından yayınlandı. Dizide Azra’nın İstanbul2a gelmesi ile Cenk ile yeni bir karmaşanın içine girmiş oluyor. Azra bununla birlikte şirkete müdür olarak geliyor ve Sumru bu durum karşısında büyük bir şok içerisine giriyor.

Heyecanlı bir şekilde devam eden Elimi Bırakma’ da Azra ile Cenk 1 yıl aradan sonra tekrar karşılaşıyorlar ve bu karşılaşma ikisini de şok içerisine sokuyor. Sonrasında ikili boşanmak için harekete geçiyor. Cenk ise sürekli Azraya sert tepki vermesi her şeyin daha da kötüye gitmesini sağlıyor. Feride ise başına gelenlerden dolayı durumu hafifletecek gibi. Yeni bölümün ilk fragmanında Azra şirketin yeni müdürü olarak geliyor ve Sumru büyük şok içerisine giriyor.

Elimi Bırakma 45. Son bölüm tam özeti

Azra ve Cenk 1 yıl sonra tekrar karşılaştıkları için ikili büyük bir şaşkınlık içerisine giriyor. Feride başından geçenler onların daha çok şaşkınlık yaratıyor. Cenk ve Feride’den büyük bir karar verme aşamasına geliyorlar ve bu karar hayatlarının kararı olacak. Bunlar yaşanırken Barış’ ın ise yaptığı inanılmaz teklif olayların daha da karışmasını sağlıyor.

Acaba yeni bölümde Feride başından geçenleri anlatacak mı? İkilinin kararı nasıl olacak? Diğer yandan Barış ve Azra ikilisi neler yaşayacak.