EDHO Hayriye ana öldü mü? Zehirli suyu içen Hayriye ölüyor mu?

EDHO Hayriye ana öldü mü? Zehirli suyu içen Hayriye ölüyor mu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin son bölümü büyük heyecana sahne oldu. Dizinin son bölümünde zehirli suyu içen Hayriye’nin ölüp ölmediği merakla bekleniyor. EDHO’nun yeni bölümü 26 Kasım Salı günü ATV ekranlarında olacak.

ATV’nin en çok izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 149. bölümünde beklenmedik olaylar yaşanacak. Oyuncu kadrosunda Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Burak Sergen, Ozan Akbaba gibi isimlerin yer aldığı dizinin yeni bölümünde Altan’la ortaklaşa çalışan Sevda’nın gerçek yüzünü gören Çakırbeyli’nin ne yapacağı merakla bekleniyor. Dizinin 149. bölüm fragmanında Hızır Ali’nin “Önce babamı öldürmesi için para teklif etti. Sonra Ömür yengeyi öldürmek için sipariş etmek” sözleri heyecanı daha da arttırdı.

Altan’ı kullanarak Çakırbeylileri ortadan kaldırmanın planlarını yapan Sevda, bu sefer ailenin kadınları üzerinden plan yapıyor. Çakırbeylilerin evine gelen Sevda, sürehideki suya zehir koyuyor. Bu durumdan haberi olmayan Hayriye Çakırbeyli ise suyu içiyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Son Bölümünde Neler Oldu?

Dizinin son bölümünde, Sevda ve Altan planlarını görüşmek için bir araya geldi. Hızır ve adamları ise bu oteli bastı. Altan ve Sevda’yı bir arada gören Hızır, “Beni öldürmek için Altan'la plan yapıyorsun. Bir de çocuğumun annesi olacaksın” diyerek Sevda’yı dışarı gönderdi.

Tufan’ı oğluyla tehdit eden Altan silahları ele geçirmeyi başardı ve Çakırbeylilere saldırı planı yapmaya başladı. Alparslan kimsenin haberi olmadan bir plan yapmış ve mermileri kimsenin görmediği bir depoya koymuş. Bu durumda Altan’ın bütün planları suya düştü.

Silahlarını kaybeden Hızır, düşmanlarına aman vermemek için hemen harekete geçmesi gerektiğinin farkındadır. Silahların yerini Sınırsızlara söyleyen bir hain olduğunu anlamaları çok gecikmez. Hızır mermiler üzerinden yapacağı planla hem düşmanını tuzağa çekmeyi hem de ihanet eden kişiyi bulmayı hedefleyecektir. Diğer taraftan ise Altan ile Sevda’nın peşine düşecektir.