EDHO Boran ölecek mi? Masa Boran'ın infazını istiyor!

EDHO Boran ölecek mi? Masa Boran'ın infazını istiyor!

EDHO Boran ölecek mi? Masa Boran’ın infazını istiyor. İzleyiciler dizinin yeni bölümünü heyecanla bekliyor. Dizinin yeni bölümde beklenen gelişmeler ve daha fazlası haberimizde.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın son bölümde heyecan giderek arttı. Geçen hafta 158. bölümüyle izleyici karşısına çıkan dizide Boran’ın yaşadıkları herkesi şok etti. Boran uğradığı ihanete karşı Demet’i kaçırdı ve bu hareketiyle herkesi karşısına aldı. Boran’ın yaptığı bu harekete karşı neler yapılacağı merak ediliyor. Boran son sahnede Bicolara ve Tufan’a saldırırken, Tekin’in ölüp ölmediği yeni bölümde ortaya çıkacak.

EDHO bugün neden yok?

Reyting rekorları kıran dizi EDHO, ATV ekranlarında yayınlanıyordu. Ancak dizinin yayınlandığı gün Ziraat Türkiye Kupası Trabzonspor ve Fenerbahçe maçı nedeniyle dizi bu akşam yayınlanmayacak.

EDHO 159. bölüm fragmanı yayında mı?

ATV’nin sevilen dizisi EDHO’da son bölümde yaşananların ardından izleyiciler 159. bölümü merakla bekliyor. İzleyiciler yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı merak ediyor.