Diriliş Osman ne zaman başlıyor? Atv yeni sezon için geri sayım başladı!

Diriliş Osman ne zaman başlıyor? Atv yeni sezon için geri sayım başladı!

Atv ile anlaşmaya varılan Diriliş Osman ne zaman başlıyor? Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğindeki Diriliş Osman yeni sezonu için geri sayım başladı.

Diriliş Ertuğtul’un devamı niteliğinde Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Diriliş Osman dizisinin ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Burak Özçivit’in Osmanlı Devleti’nin kurucusu Osman Gazi’ye hayat vereceği Diriliş Osman dizisinin izleyicilerle ne zaman buluşacağı da araştırılıyor.

Diriliş Osman fragmanı yayınlandı mı?

Atv ekranlarında yayın hayatına başlayacak Diriliş Osman dizisinin fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında içeriğimizde yer vereceğiz.

Diriliş Osman ne zaman başlayacak?

Osmanlı Devleti kurucusu Osman Gazi’nin hayatını anlatacak Diriliş Osman dizisinin Ekim ayında yayın akışına girmesi bekleniyor.

Diriliş Osman dizisi çekimleri nerede yapılıyor?

Diriliş Osman, İstanbul Beykoz’daki bir platoda çekilmektedir. Çekim için kullanılacak kaleler, hanlar, hamamlar, kiliseler titiz bir şekilde inşa edildi. Avrupa’nın en büyük platosu olan Riva’daki platoda 60 farklı marangoz ekibi çalışmakta.

Burak Özçivit’in partneri kimdir?

Diriliş Osman dizisinde Osman Gazi karakterine hayat verecek Burak Özçivit’in partneri Asıhan Karalar olarak karşımıza çıkmakta.