Diriliş Ertuğrul Albastı Öldü mü? Ali Ersan Duru Diriliş Ertuğrul'dan Neden Ayrıldı?

Diriliş Ertuğrul Albastı Öldü mü? Ali Ersan Duru Diriliş Ertuğrul'dan Neden Ayrıldı?

Diriliş Ertuğrul kötü karakterlerinden Albastı öldü! Dizi severler Ali Ersan Duru diziden neden ayrıldı sorusunun yanıtını arıyor ve karakterin bu kadar kolay ölmesine de bir anlamda tepkili.

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul’da Albastı karakterine hayat veren Ali Ersan Duru diziye veda etti. Sevilen dizinin 147. bölümünde flaş bir ayrılık yaşandı ve Beybolat Bey karakterine hayat veren başarılı oyuncu Ali Ersan Duru diziden ayrıldı.

Albastı isminin arkasına gizlenerek Moğollarla işbirliği içerisinde olan Beybolat Bey’i Ertuğrul Gazi sıkıştırır. Dumrul, Mergen ve Süleyman gibi isimlerin ölümüne sebebiyet veren Beybolat, Diriliş Ertuğrul’un son bölümünde Ertuğrul Gazi’nin kılıç darbesiyle öldü. Dizi severler ise bu karakterin oldukça kolay bir şekilde ölmesine tepki gösterdi.

Final Bölümüne Az Bir Süre Kaldı

Ertuğrul’un Beybolat’ı öldürürken kullandığı kelimeler ise final bölümünün yaklaştığına işaret olarak değerlendirildi. Ertuğrul, Beybolat’ın tasmasının kırıldığını, sırada sahiplerinin olduğunu ve düşmanlar ölmeden cenkin durmayacağını söyledi. Ertuğrul, ‘’İhanetin damarları kuruyana dek, pusatım kınına girmeyecek.’’ ifadelerini kullanarak Beybolat’ı bir kılıç darbesiyle yere yığdı.