Çukur’dan Çeto Şampiyon dizisine transfer oldu! Erkan Avcı'nın yeni rolü belli oldu

Çukur’dan Çeto Şampiyon dizisine transfer oldu! Erkan Avcı'nın yeni rolü belli oldu

Çukur’dan Şampiyon Dizisine Transfer! Hangi Oyuncu Şampiyon Dizisine Katılıyor? Kadrosu ile dikkat çeken ve yeni sezona hazırlanan dizinin kadrosuna yeni isimler dahil olmaya devam ediyor.

Trt’nin yeni sezonda iddialı olan ve başrolünde Tolgahan Sayışman’nın olduğu Şampiyon dizisinde kadro çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Kadro çalışmalarına devam eden diziye Çukur dizinden de ünlü oyuncular katılıyor.

Yeni sezonda Trt ekranlarında izleyiciyi ekran karşısına sabitleyecek dizi için kadro çalışmaları sürüyor. Kadro çalışmalarında sona gelinen diziye ise son olarak ünlü aktör Erkan Avcı’nın katıldığı iddia edilmişti. Son zamanların fenomen dizisi Çukur’da rol alan Erkan Avcı’nın Şampiyon dizisi kadrosuna dahil olduğu belirtiliyor. İsmi Şampiyon dizisi ile Anılan Avcı’nın, Tolgahan Sayışman ile birlikte rol alacak mı sorusu ise merak uyandırıyor. Dizinin kadrosuna son olarak ünlü oyuncu Erdal Özyağcılar katılmıştı.

Çukur’dan Çeto Şampiyon dizisine transfer oldu! Erkan Avcı'nın yeni rolü belli oldu

Sayışman’ın Partneri Kim Oldu?

Dizide bir boksöre hayat verecek olan Tolgahan Sayışman’ın dizideki partnerinin kim olacağı merak ediliyordu. Son olarak yapılan açıklamalar ile birlikte Sayışman’ın partnerinin Yıldız Çağrı Atiksoy’un olduğu iddia ediliyor.

Şampiyon’un Yönetmeni Kim?

Senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün’ün kaleme aldığı ve sezona iddialı bir giriş yapacak olan dizinin yönetmeni de belli oldu. Yapılan son açıklamaya göre dizinin yönetmeni Ketche olarak bilinen Hakan Kırvavaç olacak belirtildi.

Şampiyon Dizisinin Konusu Ne?

Eski şampiyon Kafkas lakalplı bir boksörün oğlu için ringlere tekrar dönmesini konu alan dizide Kafkas lakaplı eski boksörü Tolgahan Sayışman canlandıracak. Geleceği parlak olan bir boksörün hayatındaki sorunlar yüzünden boksu bırakmasının ardından çocuğu için tekrar ringlere dönmesini konu alacak. Trt’de yayınlanacak olan dizi, kadrosu ile büyük bir merak uyandırıyor.