Çukur’da Sena’nın Yerine Kim Gelecek? Yeni Kadın Başrol Diziye Ne Zaman Girecek? Merakla Bekleniyor!

Çukur’da Sena’nın Yerine Kim Gelecek? Yeni Kadın Başrol Diziye Ne Zaman Girecek? Merakla Bekleniyor!

Çukur nefesleri kesmeye devam ediyor. Pazartesi akşamları reyting rekorları kıran dizinin başrolü Sena öldü. Peki Çukur’da Sena’nın yerine kim gelecek? Yeni kadın başrol oyuncusu kim olacak? sorularını sizler için cevapladık. İşte detaylar…

Çukur dizisi izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Heyecan ve aksiyon dozu yüksek olan Çukur dizisinde bir ilk yaşandı. Dizinin başrol oyuncusu daha ikinci sezonda öldü. Genelde başrol oyuncuları final bölümünde ölürken Çukur’da erkenden öldü. Böylece Sena diziden ayrıldı. Şimdi herkes yeni kadın başrol oyucusunu merak ediyor.

Çukur ve benzeri dizilerde kadın başrol olmadan dizi ilerlemiyor. Kesinlikle bir kadın başrol olması gerekiyor. Sena’dan sonra diziye bir kadın başrol alınması bekleniyor. Peki bu oyuncu kim olacak ve ne zaman diziye girecek?

Çukur ikinci sezonunu geçiriyor. Her pazartesi izlenme rekorları kıran dizinin kadın başrol oyuncusu Sena öldü. Sezon finaline doğru giden dizi bu şok gelişme sonrası akıllarda soru işareti bıraktı. Sena önce Mahsun tarafından kaçırıldı. Sonrasında ise Baykal da Sena’yı kaçırdı. Sena’yı su dolu bir fıçının içine attılar. Yamaç ise büyük bir üzüntüyle her yerde Sena’yı aramaya başladı. Yamaç Sena’yı buldu ama Sena ölmüştü.

Sena dehşet verici bir şekilde öldü. Atıldığı su dolu fıçının içinde boğuldu. Bu ölüm Koçova ailesini ve bütün Çukurluları sarstı. Sena’nın babası İdris Baba da yıkıldı. Cumali, Selim, Salih gibi adamlar da büyük şok yaşadı. Yamaç ise perişan oldu. Çok üzüldü. Çocuk gibi ağladı.

Senanın ölümünden sonra diziyi merakla takip eden kullanıcıların en çok merak ettiği konu ise Yamaç'ın yeni sevgilisi kimin olacağı oldu. Dizi için konuşulan bir çok isim olmasına rağmen halen netleşmiş bir isim bulunmamakta. Yamaç'ın sevgilisi için en çok konuşulan isim ise Cansu Dere olacağı yönünde.

Çukur dizisinde Sena karakterinin yerine Yamaç’ın yeni sevgilisi, eşi kim olsun istersiniz? Bu konuda düşünceleriniz neler? yorum bölümünden düşüncelerinizi yazabilirsiniz.