Çukur yeni bölüm yayınlanacak mı? 4 Nisan yeni bölüm neden yok? Çukur yeni bölümler ne zaman belli mi?

Çukur yeni bölüm yayınlanacak mı? 4 Nisan yeni bölüm neden yok? Çukur yeni bölümler ne zaman belli mi?

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisi yeni bölüm yayınlayacak mı? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? 4 Nisan tarihinde yayınlanması beklenen dizinin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanmaya başlayacağı, çekimlerinin başlayıp başlamadığı merak konusu oldu.

Show TV ekranlarının en çok izlenen dizisi Çukur, korona virüs salgını sonrası önlem almış ve dizi çekimlerini durdurmuştu. Bu nedenle haftalardır yeni bölüm yayınlamayan dizinin çekimlerinin başlayıp başlamadığı ve dizinin ne zaman yeni bölüm yayınlayacağı merak ediliyor. Bugün yayınlanması beklenen dizi yeni bölüm ile ilgili henüz açıklama yapmadı.

Çukur Dizisi Çekimleri Durdurdu

Tüm dünyayı saran korona virüs salgınından sonra diziler çekimlerini durdurdu. Alınan bu tedbirler Çukur dizisi tarafından da alındı ve bu nedenle Çukur yeni bölüm vermedi. 1 hafta çekimlere ara veren dizinin henüz çekimleri başlamadı.

Çukur Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Korona virüs salgını sonrası Çukur dizisi çekimleri durdurdu. Yeni bölüm için çekimlere henüz başlamayan dizinin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlayacağı bilinmemektedir.

Güncel haberler ve daha fazlasını hemen öğrenmek için mobil uygulamamızı hemen indir! -

Günün kritik olayları hakkında kaçırmak istemeyeceğin paylaşımlar bu hesapta! Gursesgazetesi’uInstagram’da hemen takip et

Basının gündeminde neler var merak ediyorsan mayı unutma!