Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisi coronavirüs nedeniyle set arası veren yapımlar arasında bulunmaktadır. Bu süreçte izleyicilerin merakla araştırdığı Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak tartışmaları da sosyal medyada konuşulmaya devam ediyor.

Coronavirüs sebebiyle dizilerin tamamı set arası verme kararı verirken, Çukur dizisi de bu kapsamda yer alıyor. Her hafta Pazartesi günleri Show TV ekranlarında ilgiyle izlenen Çukur dizisinin yeni bölümlerinin ne zaman zaman yayınlanacağı da dizi takipçileri tarafından merak edilmeye başlandı. Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memilli, Damla Sönmez ve Cihangir Ceyhan’ın rol aldığı Çukur dizisine son bölümde Barış Arduç dahil olmuştu.

Çukur bu akşam var mı?

Çukur dizisinin yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak. Dizi çekimleri coronavirüs sebebiyle durduruldu. Çukur oyuncuları canlı yayın yaparak izleyicilerle buluşuyor ve ‘’Çukur Evde’’ adıyla da coronavirüse karşı ‘’Evde Kal’’ çağrılarına uyduklarını gösteriyorlar.

Çukur ne zaman yayınlanacak?

Çukur dizisi coronavirüs tehlikesi sona erinceye dek yayınlanmayacak. Dizi çekimleri durdurulan ve oyuncu kadrosu evde kalma çağrısına uyan dizinin en az 1 ay ekranda olması beklenmiyor.

Gursesgazetesi’un tarafsız haberlerini her an görmek istiyorsan, durma, bizi Instagram’da takip etmeye başla

Objektif haberin merkezi Gursesgazetesi artık Facebook’ta! Sen de Facebook grubumuza katıl, gündemde olan tüm gelişmeleri objektif yazarların kaleminden öğren!