Çukur Yamaç’ı kim kurtardı?

Çukur Yamaç’ı kim kurtardı?

Çukur dizisinde kurşunların hedefinde kalan Yamaç'ı maskeli bir kişinin son anda kurtardığı görülmüştü. Yaşanan hadiselerden sonra Yamaç'ın o anı hatırlaması üzerine dizi izleyicileri Çukur Yamaç'ı kim kurtardı tartışmalarını başlattı.

Show TV ekranlarında ekranlara gelen reyting şampiyonu Çukur dizisi heyecan dolu sahneleriyle nefesleri kesmeye devam ediyor. Yeni bölümlerde yaşanan esrarengiz gelişmelerle izleyicilere şok etkisi yaratmayı başaran dizinin son bölümünde Yamaç, ateş hattının ortasında kalmıştı. Yeğeninin ihanetine karşın ölümden dönen Yamaç’ı maskeli bir kişinin kurtardığı görülmüştü.

Yamaç, bir önceki bölümde arabasıyla yolculuk sırasında ateş altında kalmış ve ölümle burun buruna gelmişti. Ancak arabanın patlamasına ramak kala maskeli bir isim gelip Yamaç’ı kurtarmıştı. Maskeli kişinin kim olduğu ise uzunca bir süre belli olmamıştı. Karakter tam unutuldu derken Yamaç bu kişiyi hatırladı.

Yaşanan hadiseden sonra akla gelen ilk isim Nehir karakteri olmuştur. Nehir’in gelip Yamaç’ı kurtardığı öne sürülse de, bu ihtimalin üzerine fazla gidilmedi. Bir sonraki bölümdeyse sakallı bir karakterin yer almasıyla dikkatler bu isme çevrildi. Ebu Kaysar’ın adamı, Kemal’in babası ve Yamaç’ın amcası denen bu karakterin kim olduğu da merak konusu oldu.

Yamaç’ı kurtaran kim?

Çukur’un son bölümünde Kemal’in ölmesi ve Vartolu’nun Almanya’ya gitmesiyle dizinin hikayesi ve kurgusunda farklılıklar meydana gelecek. Bu gizemli adamın ise hikayenin merkezinde olması bekleniyor.