Çukur Sezon Finali Fragmanları Yayınlandı! Muhteşem Sezon Finali İle Ekranlara Veda Ediyor

Çukur Sezon Finali Fragmanları Yayınlandı! Muhteşem Sezon Finali İle Ekranlara Veda Ediyor

Show Tv'nin en çok izlenen dizisi Çukur sevenleriyle vedalaşıyor. Sezon finali verecek olan Çukur dizisinin sezon finali fragmanı olay yarattı. Muhteşem bir bölüm ile sezon finaline girecek olan popüler dizi Çukur'un sezon finalinde seyirciyi neler bekliyor? Detaylı bilgi haberimizde.

Show Tv'de yayınlanan popüler dizi Çukur sezon finali ile ekranlara veda edecek. Sezon finali fragmanını yayınlayan dizi muhteşem bir bölüm ile seyirciyle vedalaşacak.

Önceki bölümlerde ölen Aliço'nun intikamını almak isteyen Yamaç, Aliço'yu öldürenin evini ateşe veriyor. Feyyaz ve adamları Aliço ve adamlarına tuzak kuruyor. Aliço ve ekibinin eşlerini, sevgililerini kaçırılıyor ve tutsak ediliyor. Aliço ve ekibine siyah zarf içinde bu bilgi geliyor ve ekip kurtarmak için silahları ile mekanları basıyor.

Heyecan dolu sezon finali ile ekranlara veda edecek olan Ay Yapımı Çukur dizisi 27 Mayıs akşam 20.00 da Show Tv ekranlarında olacak. Sonbahar aylarında tekrar ekranlara dönecek olan dizinin nasıl biteceği merak ediliyor.