Çukur Dizisi Aliço'nun annesi kimdir? Gerçek adı nedir? Vildan Taşdelen hakkında bilgiler

Çukur Dizisi Aliço'nun annesi kimdir? Gerçek adı nedir? Vildan Taşdelen hakkında bilgiler

Çukur dizisi Aliço’nun annesinin kim olduğu merak ediliyor. Aliço’nun annesinin gerçek adı belli oldu. İşte Çukur Aliço’nun annesi hakkındaki bilgiler.

Çukur dizisi oyuncularından Aliço’nun annesinin kim olduğu seyirciler tarafından merak ediliyor. Çukur dizisi Aliço’nun annesinin adı nedir? Aliço’nun annesi kimdir? İşte detaylar.

Üçüncü sezonuyla birlikte izlenme rekorları kırmaya devam eden Çukur dizisi, 16 Eylül 2019 tarihinde yeni sezonuna başladı. Yeni sezonla birlikte birçok yeni oyuncu diziye katıldı. Diziye yeni katılan oyuncular arasında Aliço’nun annesi de var. Bu yazımızda Aliço’nun annesi ile ilgili detaylı bilgiler vereceğiz.

Aliço’nun annesi de babası da yeni sezonla birlikte diziye katıldı. Aliço’nun babası Yavuz karakteriyle oynamaktadır. Aliço’yu askeri olarak yetiştiren babasının dışında kimsesi olduğu bilinmiyordu. Ancak önümüzdeki bölümde onu çok seven bir annesinin olduğu ortaya çıkmaktadır.

Çukur Aliço’nun Annesi

Bu sezon karakterlerin hikayeleri bile farklılaştı. Geçen sezonda Yamaç ve Koçovalılar, Karakuzular ile mücadele ediyordu. Ancak bu sezon Azer, Timsah Efsun ve Akın karakteri ile uğraşmak zorunda kaldılar. Bu sezon yeni bölümde Aliço’nun babası Yavuz ile Yamaç ilk defa karşı karşıya gelecek.

Dizi normal seyrinde devam ederken Aliço’nun Yamaç’ı ya da ailesinden birini vurmaya zorlanması gerçekten normal değildir. Aliço onlara bu yanlışı yapamaz. Onlardan birini vuramaz. Bu yönüyle Aliço’nun annesine benzediği düşünülmektedir.

Aliço’nun annesi daha barışçıl bir insandır. Ancak babası tam tersidir. Aliço’nun annesi uzun yıllar boyunca Aliço’yu araşmıştır. Ancak bulamamıştır. Aliço annesinden ve babasından kaçarak İdris babaya sığındı. Ancak çok uzağa gitmedi. Çukur’da kalarak onların kendisini bulmasına da yardımcı oldu.

Babası Yavuz, oğlu Aliço’yu buldu. Aliço daha fazla saklanamadı. Yavuz eskisi gibi oğlunu düşmanlarına karşı kullanmaya çalışacak. Oğlunu bu yönde eğitecek. Ancak Aliço’nun annesi ortaya çıkınca bu duruma karşı çıkacak.

Aliço uzun yıllardır annesinden ayrı kaldı. Anne sevgisine muhtaç kaldı. Bunun eksikliğini yaşayan Aliço, annesini çok özlemiştir. Yamaç hastanede delirdiğini ve Aliço’ya benzediğini gördü. Aliço’nun da düzeldiğini gördü. Bizim düşüncemize göre Aliço’nun annesi geldikten sonra Aliço’nun akli dengesi de yerine gelecek. Yeni bölümlerde dizinin nasıl şekilleneceğini de görmüş olacağız. Tüm bunlardan sonra sizlere Aliço’nun annesini tanıtmak istiyoruz.

Vildan Taşdelen Kimdir?

Vildan Taşdelen Çukur dizisinin yeni sezonunda diziye Aliço’nun annesi olarak katılacaktır. Yavuz’un eşidir. Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde tol aldı. Ondan önce de Kiralık Aşk dizisinde kendisine yer bulmuştu.

Taşdelen daha önce İstanbullu Gelin dizisinin 70. Bölümünde diziye dahil oldu. Burada konuk oyuncu olarak oynadı. Kadın dizisinde hastane görevlisiydi. Kızım, Tutsak, Aldırma Gönül, Bizim Hikaye, Aşkın Kanunu, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Hatırla Gönül, Kırgın Çiçekler, Roman Havası gibi dizilerde de rol alarak başarılı bir oyunculuk sergiledi.