Çukur Çağatay Erdenet öldü mü? Nejat İşler Çukur'dan ayrılacak mı?

Çukur Çağatay Erdenet öldü mü? Nejat İşler Çukur'dan ayrılacak mı?

Show TV ekranlarının fenomen dizisi Çukur yeni bölümleriyle nefesleri kesmeye devam ediyor. Yamaç ve Çağatay Erdenet arasında yaşanan soğuk savaş devam ederken izleyiciler ''Çukur Çağatay Erdenet öldü mü, Nejat İşler Çukur'dan ayrılacak mı?'' sorularının yanıtını merak etmeye başladı. İşte Çukur'da Çağatay Erdenet'in sonu.

Çukur dizisinde Koçovalı ailesi Cumali ve Damla’nın yaşadıklarıyla büyük bir şaşkınlık yaşarken, polisin tutukladığı Yamaç’a süoriz bir teklif sunacağı belirtiliyor. Çağatay’ı öldürebilmek için harekete geçecek Cumali’yi koruyabilmek için bütün mahalle harekete geçer fakat Cumali karşısında kimse duramayacaktır.

Yamaç’ın da Çağatay karşısında koz elde edebilmesi için Efsun son derece kritik bir hamle yapacaktır. Vartolu, eski düşmanıyla olan hesabını kapatırken zor anlar yaşar ve Yamaç’ın Çağatay’ın sonunu getirebilmesi için kuracağı oyun da meraka bekleniyor.

Pazartesi akşamları televizyon ekranlarında büyük bir heyecanla izlenen Çukur’da Çağatay’ın tehdidine boyun eğdiği görülen Cumali, Çağatay’dan Damla’yı cezaevinden çıkarmasını ister. Çağatay’ın ofisine gelen Cumali, Damla’yı beklemeye başlar fakat o sırada ayakta durmakta zorluk çeken Damla kanlar içindeki çarşafı masaya koyar.

Yamaç beklediği desteği alamadı

Çağatay karşısında direnç göstermekten vazgeçmeyen Yamaç, aradığı desteği bulamamıştır. Çağatay’ın korktuğu şeylerle sınanan Selim ve Cumali temkinli davranmaya çalışıyorken, davranışı çözmeye çalışan Yamaç ise Vartolu’dan yardım ister. Çağatay, Yamaç’tan kendisiyle uğraşan gazetecinin işini bitirmesini ister.

Çağatay’dan Yamaç’a görev

Vartolu, Yamaç’ın isteği üzerine mahalledeki sorunları tespit etmeye çalışır. Yamaç, Çağatay’ın öldürme emri verdiği Emir ile tanışır. Emir’i almaya gittiğindeyse kendisinden önce davranan Fatih, Emir’in aracını patlatır ve Yamaç’ı şoke eder. Mahalleye döndüğündeyse Emir’in cinayetiyle gözaltına alınmıştır.