Cihangir Ceyhan kimdir? Cihangir Ceyhan rol aldığı yapımlar ve hakkında bilgiler

Cihangir Ceyhan kimdir? Cihangir Ceyhan rol aldığı yapımlar ve hakkında bilgiler

Son zamanlarda oyunculuk piyasası üzerinden en büyük çıkışlardan birini yakalamış olan Cihangir Ceyhan izleyiciler tarafından araştırılan isimlerden biri olarak görülüyor. Peki Cihangir Ceyhan kimdir? İşte Cihangir Ceyhan rol aldığı yapımlar ve hakkında bilgilerin tümü…

Son zamanlarda çıkış yakalayan önemli oyuncularından biri olarak karşımıza çıkan Cihangir Ceyhan intenet üzerinde en çok araştırılan isimlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bu yazımızda ilk olarak Adana Sıfır Bir isimli dizi ile adından söz ettiren ve sonrasında gösterdiği başarılı performans ile Çukur dizisine transfer olan Cihangir Ceyhan ile ilgili ayrıntılardan bahsedeceğiz.

Cihangir Ceyhan Kimdir?

Cihangir Ceyhan 1989 senesinde doğmuştur. Adana doğumlu olan Cihangir Ceyhan aslen Elazığlıdır. İstanbul’da 2.5 sene kamera önü oyunculuk eğitimleri alan başarılı oyuncu bu eğitimleri alması sonrasında Adana’ya geri dönüş yapmıştır.

Kameralar karşısına ilk defa 2015 senesinde Yusuf ismindeki sinema filmi ile geçen Cihangir Ceyhan burada Serdar karakterine hayat vermiştir. Sonrasında Adana’da çekilen ve intenet üzerinde yayınlanan fenomen dizi Sıfır Bir ile gündeme gelmiştir. Burada başrol oyuncularından biri olan Cio karakterini canlandıran Ceyhan kısa zamanda pek çok hayran kazanmıştır.

Burada gösterdiği başarılı performans sonrasında Cihangir Ceyhan Show TV ekranlarında halen yayınlanmakta olan Çukur dizisine geçiş yapmıştır. Burada Azer karakterini canlandırmaktadır.

2019 – Çukur (Azer) (TV Dizisi)

2016-2019 – Sıfır Bir Adana (Cio) (TV Dizisi)

2015 – Yusuf (Serdar) (Sinema Filmi)