Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi 2. fragmanı yayınlandı

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi 2. fragmanı yayınlandı

Halterci Naim Süleymanoğlu filminden 2. fragman geldi. Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi 2. fragmanı yayınlandı. Heyecanla beklenen filmin vizyona gireceği tarih belli oldu.

Naim Süleymanoğlu'nun hayatını konu edinen Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filminin 2. fragmanı yayınlandı. Herkesi heyecanlandıran bu fragmanlar izleyicilerin beğenisini topladı. Merakla filmin vizyona gireceği tarih bekleniyor.

Milli gururumuz Naim Süleymanoğlu'nun yaşamını konu edinen filmden fragmanlar gelmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce film ile ilgili ikinci fragman yayınlandı. İlerleyen günlerde sinemalarda yayınlanacak olan filmin fragmanları, izleyiciler tarafından büyük ilgi görüyor.

Filmde Naim Süleymanoğlu'nu yabancı bir oyuncu olan Hayat Van Eck oynayacak. Filmin diper oyuncuları ise Yetkin Dikinciler, Selen Öztürk, Gürkan Uygun ve Barış Kıralioğlu gibi usta oyunculardan oluşmaktadır. Mustafa Uslu tarafından yapımcılığı yapılan filmin yönetmenliğini ise Hilal Saral Ünalan yapmaktadır.

Bilindiği üzere milli gururumuz, dünya rekortmeni usta haltercimiz Naim Süleymanoğlu, 2017 yılında ahirete göç etmişti. Bundan dolayı Süleymanoğlu'nu yaşatmak için çekilen filmi vatandaşlarımız büyük bir merakla beklemektedir.

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Ne Zaman Vizyona Giriyor?

Naim Süleymanoğlu'nun yaşamını konu edinecek olan Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filminin vizyon tarihi de belli oldu. 25 Ekim 2019 tarihinde vizyona giren filmin büyük bir kitle tarafından ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Ayrıca filmin gişe rekoru kırması da beklenmektedir.

Naim Süleymanoğlu Kimdir?

Naim Süleymanoğlu, milli ve dünya rekortmeni haltercidir. Times dergisine konu olan ilk Türk sporcudur. 9 yaşında halter sporuyla ilgilenmeye başlamıştır. Halteri profesyonel bir şekilde yapmaya başladıktan sonra Brezilya'da yapılan tunuvalarda madalyalar kazanarak tecrübe edindi. Sonrasında ise henğz 16 yaşındayken dünya rekoru kırdı. 1992 yılında İspanya'nın Barcelona şehrine yapılan olimpiyatlarda altın madalya kazanan Süleymanoğlu o yıl dünyanın en iyi sporcusu seçilerek göğsümüzü kabarttı. Milli haltercimiz maalesef 2017 senesinde hayata gözlerini yumdu.