Canevim var mı yok mu? 15 Temmuz 2019 Pazartesi günü Canevim neden yok? Dizi neden yayınlanmıyor?

Canevim var mı yok mu? 15 Temmuz 2019 Pazartesi günü Canevim neden yok? Dizi neden yayınlanmıyor?

ATV kanalında 6. Bölümü ile izleyici karşısına çıkan Canevim dizisinin sonraki bölümü 15 Temmuz tarihine denk geliyor. Böyle bir günde Canevim dizisinin yayınlanıp yayınlanmayacağı ise merak konusu. Peki Canevim dizisi var mı yok mu? Dizinin yeni bölümü ile ilgili açıklama yapıldı.

Canevim Dizisi Var mı Yok mu?

ATV ekranlarında yaz sezonu itibari ile yayınlanmaya başlayan Canevim dizisi izleyicinin tüm ilgisini üzerine çekmiş durumda. Reyting sıralamasında her hafta üst sıralarda yer alan dizinin haftaya yani 15 Temmuz tarihinde olan bölümünün yayınlanıp yayınlanmayacağı izleyiciler tarafından araştırılıyor.

Aras Aydın ve Biran Damla Yılmaz’ın başrollerinde olduğu Canevim dizisi her hafta Pazartesi günü yayınlanıyor. Önümüzdeki hafta Pazartesi günü de 15 Temmuz tarihine denk geliyor.

Anımsanacağı gibi 15 Temmuz tarihinde 2016 senesinde hain FETÖ’cülerin bir darbe girişimi olmuştu. Bu tarihte birçok şehit verildi. Bu yüzden 15 Temmuz tarihinde televizyonda dizilerin mi yayınlanacağı yoksa günün anlam ve önemine ithafen programların mı yapılacağı araştırılıyor.

15 Temmuz’da Canevim Dizisi Var mı?

15 Temmuz tarihinin Türk Milleti açısından büyük önem arz etmesi sebebi ile, 2016 senesine yaşanan FETÖ darbe girişiminin 3. Yıl dönümünde, televizyon ekranlarında diziler yayınlanmayacak. 15 Temmuz tarihinde ATV kanalında Canevim dizisi yerine 15 Temmuz’a özel programlar yayınlanacak.

Dizinin yeni bölümü ise 22 Temmuz tarihinde izleyici karşısına geçecek.