Canevim Melis Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Simge Selçuk Hakkında Detaylar

Canevim Melis Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Simge Selçuk Hakkında Detaylar

Mayıs ayında çekimleri başlayacak Canevim dizisinde Melis kim? Kısa bir süre sonra tanıtım reklamları dönmeye başlayacak olan Canevim dizisinde Melis karakterine hayat verecek oyuncu hakkında detaylar merak edilmeye başlandı. Başarılı oyuncu, Kalbimdeki Deniz dizisindeki rolüne kısa süre önce veda etmişti.

Atv ekranlarına giriş yapma hazırlığı yapan ve çekimleri Mayıs ayında başlayacak Canevim dizisinde dizide yer alacak oyuncular ortaya çıkmaya başladı. Bu sezon reytinglerde çok kritik başarılar almayı başaran Atv, Koliba Film imzasıyla yeni bir diziyi ekranlara getirmeye hazırlanıyor. Canevim dizisinde Ceylan karakteri aşkının peşinden koşan bir karakter olarak karşımıza olacak. Ceylan’ın başına gelen talihsiz bir hadise sonrasında Melis karakteri de Canevim’de olacak.

Taylan Tanbay karakteri tacize yeltenmiş ve bu hadiseler sonrasında Ceylan ile Ömer arasında da birtakım problemler meydana gelmiştir. Ceylan’ın ailesinin Ömer’i hor görmesi sebebiyle problemler baş göstermeye başlayacaktır.

Simge Selçuk Kimdir?

Canevim dizisi Melis karakterini canlandıracak ismin Simge Selçuk olacağı belirtiliyor. Selçuk, 1975 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir ve Bilkent Üniversitesi’nde Sahne Sanatları eğitimi görmüştür. Galip Derviş, Avrupa Avrupa, Küçük Kadınlar, Ayrılsak da Beraberiz, Ferhunde Hanımlar, Göç Zamanı, Güzel Köylü, Elveda Derken, Acemi Cadı, Metro Palas, Aliye, Çiçek Taksi gibi yapımlarda rol alan Selçuk, şuana kadar sergilediği performansla büyük bir beğeni toplamıştır. Kalbimdeki Deniz dizisine henüz veda eden oyuncu, Canevim dizisinde kariyerine devam edecek.