Canevim Kristina kimdir?  Gerçek adı nedir? Slagana Vujosevik hakkında bilgiler

Canevim Kristina kimdir? Gerçek adı nedir? Slagana Vujosevik hakkında bilgiler

Canevim dizisine 3. Bölümüyle yeni bir karakter daha geliyor. Diziye yeni katılan karakterin adı Kristina. Kristina karakterine Slagana Vujosevik hayat veriyor. Slagana Vujosevic 1988 yılında Üsküp’te dünyaya gelmiştir ve aslen Makedon’dur. Büyük Sürgün Kafkasya adlı filmde rol almıştır.

Canevim Kristina Kimdir ?

ATV’nin yeni dizisi Canevim’e 3. Bölümüyle yeni bir karakter daha geliyor. Bu karakter Kristina. Peki Kristina gerçekte kimdşr ? Nerelidir ? Cevaplar tüm edtayları ile haberimizde yer almakta.

Kristina Kimdir ?

Kristina Ömer’in Kars’ta çalıştığı şantiyede daha yeni tanıştığı bir meslektaşıdır. Belalı ve sıkıntılı biri olan Fikret karakterinin de sevgilislidir.

Diziye yeni katılacak olan Kristina karakterine Slagana Vujosevic hayat veriyor.

Slagana Vujosevic Kimdir ?

Slagana Vujosevic 1988 yılında Üsküp’te dünyaya gelmiştir. Aslen Makedon’dur. Türkiye Bursları ile Türkiye’ye gelen güzel oyuncu daha önce Acı Aşk adlı projede 2 bölümlüğüne rol almıştır. Bunun yanı sıra Büyük Sürgün Kafkasya adlı filmde de boy göstermiştir. Güzel oyuncu akıcı şekilde Makedonca, İngilizce, Türkçe ve Sırpça konuşabilmekte ve bu dillerde olan rolleri oynayabiliyor.