Canevim Dizisi Ömer Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Aras Aydın Geçmişte Rol Aldığı Yapımlar

Canevim Dizisi Ömer Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Aras Aydın Geçmişte Rol Aldığı Yapımlar

Ekranlar yeni bir diziyle tanışıyor. Nisan ayında çekimlerine başlanacak olan Canevim dizisinin başrolü Ömer kimdir? Canevim Ömer kaç yaşında? Aras Aydın'ın sevgilisi var mı? sorularını sizler için araştırdık.

İzleyiciler yeni bir diziyle ekranlara kilitlenecek. Yaz döneminde yayınlanması planlanan ve Nisan ayında çekimleri yapılacak olan Canevim dizisinin oyunca kadrosu oldukça dikkat çekiyor. Şimdiden çok konuşulan oyuncularla güçlü bir şekilde seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Canevim dizisinin senaryosu, toplumun bütün kesimlerine hitap edecek şekilde hazırlandı.

Yönetmen koltuğunda Adnan Güler'in olduğu Canevim dizisi, Koliba film tarafından finanse ediliyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın, Özgür Çevik, Nihan Büyükağaç, Simge Selçuk, Burcu Tuna, Rıza Akın Zuhal Gencer Erkaya, Bedia Ener ve Ömrüm Nur Çamçakıllı gibi genç ve kendini ispatlamış oyuncular yer alıyor.

Canevim dizisinde oynayacak oyuncuların bazılarını Kırgın Çiçekler dizisinden de hatırlıyoruz. özellikle Biran Damla Yılmaz bu dizide Ceylan rolüyle dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor. Biran Damla Yılmaz gerçek hayatında ise üvey babasıyla birlikte yaşamakta. Bakalım bu dizideki performansı nasıl olacak?

Kırgın Çiçekler dizisinde oynayıp da şimdi Canevim dizisinde rol alacak bir diğer oyuncu ise Özgür Çevik. Özgür Çevik Kırgın Çiçekler dizisinde Toprak karakterini canlandırarak dikkatleri üzerine çekmişti. Özgür Çevik Canevim dizisinde ise Taylan Tanbay isimli bir karakteri canlandıracak. Taylan acımasız, ihtiraslı, merhametsiz biri olacak.

Canevim Dizisi Ömer Kimdir?

Ekranlara bomba gibi çıkmaya hazırlanan Canevim dizisinde Aras Aydın'ın canlandıracağı Ömer karakteri, yakışıklı ve zeki olmasının yanı sıra ahlaklı ve edepli bir genç olarak ön plana çıkıyor. Bu özellikleri aynı anda taşıyan erkek bulmak bu zamanda çok zor elbette. Bütün kızlar Ömer'in peşinden koşuyor. Ancak Ömer kendini Ceylan'a kaptırıyor. Sırılsıklam aşık oluyor. Annesi ve babası olmayan öksüz Ömer, geçimini inşaatlarda çalışarak sağlıyor. Ona küçüklükten beri bakan ve Hacı anne dediği biriyle yaşamaktadır.

Gerçek hayatına dönersek, Canevim dizisinde Ömer karakterini canlandıracak olan Aras Aydın'ın hayatına değinelim. 2 Temmuz 1989 yılında Eskişehir'de doğan Aras Aydın'ın uzun ismi Mehdi Aras Aydın'dır. Mezuniyeti ise İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı. Aras Aydın modelik de yapmaktadır.

Aras Aydın'ın birçok hobisi de bulunmaktadır. Özellikle müzikle yakından ilgilenmektedir. Aras davul, gitar ve piyano çalarak boş zamanlarını değerlendirmektedir. Oyunculuğa başladığı tarih ise 2010 yılı. Bu tarihte Öğretmen Kemal isimli filmde Mert karakterini canlandırmıştı. Kariyerine bu şekilde başlayan Aras, 2012 yılında da Şefkat Tepe dizisinde teğmen Volkan'ı canlandırdı. 2014'e gelindiğinde ise Saklı Kalan isimli dizide Ateş rolünü üstlendi.

Emin adımlarla kariyer basamaklarını bir bir çıkan Aras, sonrasında Kiraz Mevsimi, İnadına Aşk, Altınsoylar, Masum Değiliz dizilerinden sonra 2016 yılında Oğlan Bizim Kız Bizim sinema filmiyle de izleyiciyle buluştu. En son ise Masum Değiliz dizisinde Emir rolünü oynadı.

Genç kızlar Aras'ın sevgilisi olup olmadığını merak ediyor. Bu konuda detaylı bilgiye sahip değiliz ancak bazı şüphelerimiz var. Altınsoylar dizisinde iki sevgiliyi oynayan Turan ve Aras Aydın, senaryodaki birlikteliği gerçek hayata da taşıdırlar. Bu iki çifte kumru ilişkilerini sosyal medyadan duyurarak hayranlarını bilgilendirmişlerdi.