Canevim bu akşam neden yok? 12 Ağustos Pazartesi yeni bölüm neden yayınlanmadı? ne zaman yayınlanacak?

Canevim bu akşam neden yok? 12 Ağustos Pazartesi yeni bölüm neden yayınlanmadı? ne zaman yayınlanacak?

ATV ekranlarında yaz aylarının başında izleyici ile buluşan Canevim dizisine Kurban Bayramı tatili. Dizinin 12 Ağustos 2019 Pazartesi günü yayınlanacak olan 11. bölümü, 19 Ağustos 2019 Pazartesi günü saat 20:00’da izleyici ile buluşacak. İşte Canevim dizisi 11. bölüm fragmanı.

ATV’nin yaz aylarında izleyicilerle buluşturduğu yaz dizisi Canevim, her Pazartesi saat 20:00’da izleyiciyle buluşuyor. Ancak dizinin 12 Ağustos 2019 Pazartesi günü yayınlanacak olan 11. bölüm bu akşam ekranlara gelmeyecek.

Biran Damla Yıldız, Aras Aydın, Özgür Çevik, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Ömrüm Nur Çamçakallı, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Bedia Ener, Nihan Büyükağaç, Simge Selçuk ve Munire Apaydın gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Canevim dizisin, kanalın 12 Ağustos 2019 Pazartesi günü için belirlenen yayın akışında yer almıyor. Canevim dizisi yerine aynı saatt ‘Pamuk Prenses ve Avcı’ adlı film ekranlarda olacak. Canevim dizisinin 11. bölümü ise önümüzdeki hafta yani 19 Ağustos Pazartesi günü ekranlarda olacak.

Dizinin bu hafta yeni bölümü ile ekranlara gelmemesinin sebebi ise Kurban Bayramı tatili. Canevim dizisinin yaz dizisi olması sebebiyle tatil fırsatı bulamayan oyuncular da fırsatı değerlendirerek tatil yapıyor.

Canevim dizisi ise reytinglerde istenilen başarıyı gösteremedi. Dizinin yaz aylarında ekrana gelmesi sebebiyle izlenme oranları düşüş gösteriyor. Yayınlanan son bölümde 3.63 reyting puanı ile Total grupta 2. olan dizi, AB Grubunda ise 1.65 puanla 12. sıraya yerleşti.

Canevim Dizisi 10. Bölüm Özeti ve 11. Bölüm Fragmanı

Taylan, Nevra ile olan problemini çözmek üzeredir. Nevra’nın ülke dışında yaşayan kız kardeşi olduğunu ortaya çıkaran Taylan, durumdan haberi olduğunu Nevra’ya söyler ve Feryal’de olan biteni öğrenir. Taylan’ın Ceylan’a olan hislerini Feryal’e anlattığı sırada, Ceylan’ın gelmesi üzerine tüm gerçekler ortaya dökülür ve Taylan’ın fikirlerini değiştirmek ister.

Ceylan ise bu konuşmaya şahit olur. Ancak son anda Ceylan’ın orada olduğunu farkeden Taylan, anlattıklarının Simla için olduğunu söyler. Ömer ise Ceylan’ın yaptıklarından dolayı kendisini kötü hisseder ve herkesten uzaklaşır. Daha sona ise Taylan’ı kaçırarak gerçekleri öğrenmek ister.

19 Ağustos Pazartesi günü ekranlara gelecek olan bölümde ise Ömer, Taylan’dan gerçekleri öğrenip Ceylan’a anlatabilmek için çaba gösterecek.


https://youtu.be/vmfzoZrSNvM