Can Evim Dizisi Ceylan Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Damla Yılmaz Hakkında Bilgiler

Can Evim Dizisi Ceylan Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Damla Yılmaz Hakkında Bilgiler

Can Evim dizisinin oyuncu kadrosu şekillenmeye başlıyor. Can Evim dizisinde Ceylan karakterini Damla Yılmaz canlandıracak. İşte Can Evim dizisindeki Ceylan karakterini canlandıracak olan Damla Yılmaz’ın bilgileri ve fotoğrafları…

Can Evim dizisindeki karakterlerden Ceylan’ın kim olduğu merak konusu oldu. Can Evim dizisinde Ceylan’ı Damla Yılmaz canlandırmaktadır. Damla Yılmaz 28 Haziran 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Yengeç Burcu olan Damla Yılmaz 1.64 boyunda ve 56 kilogramdır.

Damla Yılmaz’ın asıl saç rengi kumraldır. Göz rengi yeşil olan halen aktif olarak konservatuar eğitimi almaktadır. Çocuk yaşlardan itibaren oyunculuğa merakı olduğunu söyleyen Damla Yılmaz, aynı zamanda iyi de bir izleyici olduğunu söylüyor. Daha iyi yerlerde olmak isteyen güzel oyuncu bu hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

Damla Yılmaz boş vakitlerini resim çizerek, müzik dinleyerek ve arkadaşlarıyla vakit geçirerek değerlendiriyor. Güzel oyuncu aynı zamanda tam bir kitap kurdu.

Damla Yılmaz’ın Oyunculuk Kariyeri

Damla Yılmaz ajanslara çok küçük yaşlarda başvurmuş bir kişidir. 15 yaşında ajansa kaydolan güzel oyuncu pek çok projede yer aldı. İlk dizi kariyerine Kırgın Çiçekler dizisiyle başlayan Yılmaz, bu dizide Eylül karakterini canlandırdı. Eylül karakteriyle adından söz ettirmeyi başaran Damla Yılmaz, Çılgın Dershane serisinde de oyunculuk yaptı.

Damla Yılmaz aile bağları çok güçlü olan bir kişidir. Ailesine sürekli vakit ayıran Damla Yılmaz, sosyal medya hesabında ailesiyle olan pek çok fotoğraf karesini paylaşıyor. Damla Yılmaz’ın aile bağlarının güçlü olduğu oynadığı dizilerden de anlaşılıyor.

Bir aile dizisi olarak karşımıza çıkan Can Evim dizisi, hayatın zorluklarına göğüs germeye çalışan ve bir arada kalmaya çalışan bir ailenin hikayesini anlatmaktadır.

Damla Yılmaz’ın daha önce yer aldığı projeler şunlardır:

- Kırgın Çiçekler

- Beyaz Aşk

- Muhteşem Yüzyıl

- Çılgın Dershane

Damla Yılmaz oyuncu Tarık Uğur Özenbaş ile 2017 yılında kısa bir sevgililik yaşadı. Daha sonra Serdar Karabalı ile birlikte oldu. Damla Yılmaz Serdar Kayabalı ile olan ilişkisi devam etmektedir. Çok fazla kamera karşısına çıkmayan çift, özel hayatlarında sürekli beraber vakit geçirir.

Can Evim Ceylan Karakteri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ceylan karakteri dizide akıllı ve güzel bir kızı temsil etmektedir. Fakir bir hayat süren Ceylan, kendisinin ve ailesinin başına gelen maddi zorluklara göğüs germeye çalışır. Tek hayali sevgilisi Ömer ile evlenmek olan Ceylan, ona sürekli Karam diye seslenmektedir.

Ayrıca Ceylan ilk tercih olarak babasını seçen bir kişidir. Babasına beslediği sevgi her şeyin üzerindedir. Manevi değerler üzerine kurulu olan Can Evim dizisin oyuncu kadrosuna daha fazla yetenekli oyuncuların eklenmesi bekleniyor.

Damla Yılmaz’da yetenekleri ve Ceylan karakteriyle Can Evim dizisinde çok sevilecek gibi duruyor.