BluTV'de Mayıs Ayı Yayına Girecek Dizi Ve Filmler

BluTV'de Mayıs Ayı Yayına Girecek Dizi Ve Filmler

En çok izlenen dizi-film platformlarından BluTV'de mayıs ayı ayına girecek dizi ve filmler ortaya çıktı. BluTV, Mayıs ayına hızlı bir giriş yapıyor ve bünyesine yeni dizi-filmleri katmaya hazırlanıyor.

İçeriğinde birçok ünlü dizi-film yapımı bulunduran ve en çok izlenen platformlardan olan BluTV, Mayıs ayında büyük sürprizler yapmaya hazırlanıyor. Mayıs ayında Adana dizisi ‘’Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da’’ 6. sezonuyla ekranlarda olmaya hazırlanıyor. Aynı zamanda 140 jounos ile işbirliği ile hazırlanan Sıkışmışlık’ta belgesel dizi tadında BluTV platformunda yer alacak.

Geçtiğimiz yıl izlenme rekorları kıran Climax filmini izlemeyi kaçıranlar için de müjdeli haber geldi. Film, BluTV platformundan izlenebilecek.

BluTV’den Mayıs Ayına Hızlı Başlangıç

Sıfır Bir’in 5. sezon finalinde ana karakterlerden Savaş’ın cezaevinde silahla vurulması, Cihat Sarsılmaz’ın ise polis baskınına uğraması ve sevgilisinin intihar ettiğini görmesi izleyicilerde şok etkisi yarattı. Çok konuşulan bir sezona imza atan Sıfır Bir, yepyeni sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Birbirinden başarılı belgesel yapımlarına imza atan 140jounos ile işbirliği imzalayan BluTV, ‘’Parayı Vuranlar’’ dizisinden sonra şimdi ise ‘’Sıkışmışlık’’a yer verecek. Etkileyici olması eklenen belgesel dizide, kontrol edemediği dinamikleri sebebiyle çıkmaza doğru giden 6 karakterin hikayesi anlatılmaktadır.

Yabancı dizi sevenler için Mayıs ayında Victoria dizisi 3. sezonuyla ekranlara gelecek. Kraliçe Victoria’nın 18 yaşında tahta oturması ve Prens Albert ile dünyaevine girdikten sonra başına gelen badireleri anlatan dizinin yeni sezonunda 1800’lü yılların ortaları anlatılacak.

BluTV’nin bünyesine katacağı film ise Garpar Noe’nin yönetmenliğini üstlendiği Climax olarak karşımıza çıkmakta.