BluTv Alef 5. bölüm ne zaman? Alef 5. son bölüm fragmanı

BluTv Alef 5. bölüm ne zaman? Alef 5. son bölüm fragmanı

BluTv platformu üzerinde izleyicileri ile buluşan Alef dizisinin yen bölüm fragmanı araştırılıyor. Peki Alef dizisi 5. bölüm ne zaman? İşte Alef 5. son bölüm fragmanı ve bölüm ile ilgili detaylar…

Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen gibi isimlerin yer aldığı ve BluTV platformu üzerinde yayınlanan Alef dizisi ile ilgili araştırmalar devam ediyor. İstanbul’da işlenmiş bir cinayeti çözmek için birlikte çalışan iki dedektif polisin, Kemal ve Settar’ın soruşturma süreci içinde ne gibi durumlarla karşı karşıya kaldıklarının anlatıldığı Alef dizisi yayınlanan ilk bölümleri ile binlerce izleyicinin ilgisini çekmiş durumda.

BluTv Alef 5. bölüm ne zaman? Alef 5. son bölüm fragmanı

8 bölümlük bir dizi olarak yayınlanacağı ifade edilen Alef dizisinin şimdiye kadar 3 bölümü izleyici karşısına çıkarıldı. Halen yayınlanacak 5 bölümü daha olan Alef dizisi her Cuma akşamı saat 21.30’da yeni bölümü ile BluTV ve FX ekranlarında yer alıyor.

FX ve BluTV’nin ortak yapımcılığında ortaya konan Alef dizisi ilk olarak geçtiğimiz sene Kasım ayında adını duyurmuştu. O zamandan bu zamana kadar merakla beklenen dizinin bölümleri tam da Koronavirüs salgını nedeniyle herkesin kendini evinde izole ettiği bu dönem içinde yayınlanmaya başladı. Bu bağlamda izleyiciler tarafından ilgi gören yapımlardan biri halinde geldi.

BluTv Alef 5. bölüm ne zaman? Alef 5. son bölüm fragmanı

Alef dizisinin yönetmen koltuğunda Emin Alper oturuyor. Dizinin başlangıcında karşımıza boğazda transseksüel bir hayat kadınının cesedinin bulunması olayı çıkıyor. Bu cesedin araştırma sürecinde alef simgesi izleyiciye sunuluyor. Sonrasında ismi kimse tarafından hatırlanmayan bir yazar F.A.K kısaltma ismiyle kendini gösteriyor. Genç dedektif Kemal ile usta dedektif Settar’ın bu ölümü çözümlemeye çalışırken yaşadıkları olaylar izleyen herkesin beğenisini topluyor.

Günün her anında sıcak ve tarafsız haberleri takip etmek için -

Şimdi sen de Gursesgazetesi Facebook grubuna katıl, gündemdeki haberleri Facebook’ta da takip etmeye devam et!