Blu Tv pavyon dizisi nasıl izlenir? Dizi ne zaman başlayacak? Hangi günler yayınlanacak?

Blu Tv pavyon dizisi nasıl izlenir? Dizi ne zaman başlayacak? Hangi günler yayınlanacak?

İlk tanıtımı yayınlanan BluTV pavyon dizisi nasıl izlenir, dizi ne zaman başlayacak ve hangi günler yayınlanacak sorularının yanıtı ortaya çıktı. BluTV platformunun yeni mini belgesel tadındaki dizisi Pavyon, bambaşka bir konseptle izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin en fazla rağbet gören dizi-film platformlarından BluTV yeni projesi Pavyon’u duyurdu. Behzat Ç.’nin de kısa süre sonra yayınlanacağı BluTV’ye yeni bir iddialı dizi daha dahil olmuş oldu. Kısa süre önce ilk tanıtım filmi yayınlanan Pavyon dizisinde Ankara’nın gece hayatı bütün çıplaklığıyla anlatılacak. Belgesel dizi formatındaki Pavyon dizisi farklı bir konsept ile izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Pavyon Dizisi Konusu Ne?

Kısa süre sonra yayınlanması beklenen Pavyon dizisi, Ankara ile özdeşleşmiş pavyon kültürü anlatılacak. Mini belgesel tadındaki dizi olan Pavyon, Vesikalı Yarim filminin görüntüsüyle açılacak. Pavyonda yaşanan her şey bütün detaylarıyla birlikte anlatılacak. Mini belgesel dizi Pavyon 5 bölümden oluşacak. Dizinin yayın tarihi henüz açıklanmadı ancak Temmuz ayı itibariyle BluTV kataloğunda yer alacak.