Benimle Söyle yeni sezon ne zaman başlayacak? Kanal D Benimle Söyle yeni sezon tarihi

Benimle Söyle yeni sezon ne zaman başlayacak? Kanal D Benimle Söyle yeni sezon tarihi

Kanal D’de yayınlanan ‘’Benimle Söyle’’ yarışmasının yeni fragmanı televizyonda henüz yayınlanmadı. Hal böyle olunca izleyicilerin aklına, Benimle Söyle yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu geldi. İşte Kanal D Benimle Söyle yeni sezon tarihi.

Ekranlarda farklı formatıyla yer alan Benimle Söyle yarışması izleyiciler tarafından çok sevilmişti. Dünyada ‘’All Together Now’’ ismiyle bilinen yarışma, Türkiye’de ‘’Benimle Söyle’’ adını alarak yayın hayatına başladı.

Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği yapımın sunuculuğunu, eğlenceli kişiliği ile tanınan Enis Arıkan yapıyor. Jüri kaptanlığını Birce Akalay’ın yürüttüğü programın kadrosunda 100 kişilik bir jüri ekibi yer alıyor. Birçok ünlü ismin yer aldığı jüri kadrosunda; Ferman Akgül, Gülçin Ergül, Ahmet Güvenç, Ayta Sözeri, Metin Arolat, Gür Akad ve Çağatay Akman gibi isimler yer alıyor.

İlk sezonu çok beğenilen ve heyecanla takip edilen program için yeni sezon anlaşmaları yapıldığı bilgisine ulaşıldı. Yarışma Ocak ayında yeni sezonuyla tekrar izleyici ile buluşacak.