Benimle Söyle yarışması hangi kanala transfer oldu? Benimle Söyle yeni kanalı

Benimle Söyle yarışması hangi kanala transfer oldu? Benimle Söyle yeni kanalı

Ekranların sevilen yarışma programı ‘Benimle Söyle’ kanal değişikliği yapacağını duyurdu. Peki Benimle Söyle yarışması hangi kanala transfer oldu? İşte sevilen yarışma programı Benimle Söyle yeni kanalı.

Medyapım tarafından hazırlanan ekranların en sevilen müzik yarışma programı Benimle Söyle Kanal D ekranlarında yayınlanıyordu. Yarışma yurt dışında ‘All Together Now’ adlı yarışma programında uyarlanarak Türkiye’de yayınlanmaya başladı. Benimle Söyle yarışmasının kanalı değişti. Yarışma artık Fox TV ekranlarında olacak.

Sunuculuğunu Enis Arıkan’ın yaptığı Benimle Söyle yarışmasında yarışan kişilere birbirinden başarılı ünlü isimler kaptanlık yapacak.

100 kişilik jüri

Yarışma 100 değerli jüri üyesi bulunuyor. Jürilerin arasında dansçılar, stilistler, şan eğitmenleri ve birbirinden farklı isimler var. 100 kişilik jürinin içinde ayrıca müzik öğrencileri, öğretim üyeleri ve müzik dünyasından sevilen birçok isim de yer alıyor.

Programda yarışmacıların amacı ise söyledikleri şarkıyla jüri üyelerinin beğenisini kazanarak kendilerine eşlik etmelerini sağlamaya çalışacaklar. Gecenin sonunda en fazla jüri üyesini ayağa kaldıran yarışmacısı finale katılabilecek. İkinci ve üçüncü olan kişiler ise tekrar yarışacak ve kazanan finalist olmaya hak kazanacak.

İşte alanında uzman jüri üyeleri

Benimle Söyle şarkı yarışmasında alanında uzman olan tam 100 kişi yer alıyor. Yarışmadaki 100 kişilik jüri ise şu şekilde:

Şarkıcı ve oyuncu Ayta Sözeri, Manga grubunun solisti Ferman Akgül, Kurtalan Ekspres’in kurucusu Ahmet Güvenç, Sattas grubunun solisti Orçun Sünear, duayen Türk müziği sanatçısı Meliha Gülses, gitarist Gür Akat, opera sanatçısı Cenk Bıyık, şarkıcı ve klip yönetmeni Metin Arolat, Dj Nikki Wild, operacı ikizler Sinem - Didem Balık, stilist Çiğdem Doğu, müzikal oyuncusu Nebi Birgi, piyanist Mine Mucur, türkücü Hüseyin Kağıt, Ankaralı Yasemin, müzik okulu yöneticisi ve TV programcısı Yelda Kırçuval, oyuncu ve müzisyen Cem Kılıç ve ünlü şarkıcılar; Gülçin Ergül, Rojin, Nuri Harun Ateş, Can Oflaz, Seçil Gür, Ekin Su, rockçı imam Ahmet Muhsin Tüzer.