Benim Tatlı Yalanım Canan kimdir? Geçerk adı nedir? Sevde Zehra Yıldırım hakkında bilgiler

Benim Tatlı Yalanım Canan kimdir? Geçerk adı nedir? Sevde Zehra Yıldırım hakkında bilgiler

Ekranların yeni dizisi Benim Tatlı Yalanım’da Hande'nin Suna'yı takip etmesi için görevlendirdiği kişi Canan'dır. Dizide Canan karakterini Sevde Zehra Yıldırım canlandırmaktadır.

Benim Tatlı Yalanım Canan Kimdir?

Ekranların yeni dizisi Benim Tatlı Yalanım’da Hande’nin çalışanı olan Canan karakteri izleyicilerin ilgisini çekti. Peki dizide Canan karakterini kim canlandırıyor ? Oyuncu kaç yaşında ? Tüm detaylar haberimizde yer almakta.

Benim Tatlı Yalanım’da Hande Suna’dan şüphelenmeye başlar ve onun kim olduğunu öğrenmek için onu araştırmaya başlar. İntenette aradığını bulamayan Hande,Suna’nın peşine şirkette elemanı olan Canan’ı takar. Dizide Canan karakterine hayat veren oyuncu izleyiciler tarafından da oldukça merak edildi.

Dizide Canan karakterini Sevde Zehra Yıldırım canlandırıyor. Peki kimdir bu Sevde Zehra Yıldırım ? Gelin hep birlikte öğrenelim.

Sevde Zehra Yıldırım 23 yaşındadır. Genç oyuncu 175 boyunda 58 kilogram ağırlığındadır. Benim Tatlı Yalanım dizisi oyuncunun yer aldığı ilk dizi projesidir. Haliç Üniversitesi Oyunculuk bölümünü bitiren Sevde Zehra Yıldırım Atilla Gündoğdu’dan şan eğitimi de almıştır. Sevde Zehra Yıldırım daha önce Keşanlı Ali Destanı,Cimri ve Deli Dumrul adlı tiyatro oyunlarında yer almıştır.