Benim Tatlı Yalanım 26 Eylül Perşembe neden yok? Yeni bölüm ne zaman? Dizi bitti mi final mi yaptı?

Benim Tatlı Yalanım 26 Eylül Perşembe neden yok? Yeni bölüm ne zaman? Dizi bitti mi final mi yaptı?

26 Eylül Perşembe günü yayınlanmayacak olan Benim Tatlı Yalanım dizisinin neden olmadığı merak edildi. Yeni bölümünün ne zaman olacağı izleyiciler tarafından araştırılan dizi hakkında dizi bitti mi, final mi yaptı? gibi sorular sorulmaya başlandı.

Star TV’nin yaz dizilerinden biri olan Benim Tatlı Yalanım dizisinin Perşembe olan yayın günü değiştirildi. Furkan Palalı ve Aslı Bekiro’nun başrollerini paylaştığı dizinin gününün değişmesi izleyiciler tarafından merak edildi.

Artık Cumartesi Akşamları Yayınlanacak

Yaz aylarında başlayan dizi yaz boyunca rakiplerinin olmaması ile birlikte reytinglerde üst sıralarda bulunuyordu. Yeni sezonun başlaması ile birlikte güçlü rakiplerle yarışan Benim Tatlı Yalanım dizisi reytinglerde düşüş yaşadı. Bir Zamanlar Çukurova, Şampiyon ve Mucize Doktor gibi dizilerin gerisinde kalan Benim Tatlı Yalanım, yapımcı ve kanal yetkililerinin görüşmeleri sonucunda gün değişikliği yaşadı.

Benim Tatlı Yalanım Final Ne Zaman?

Gün değişikliği yaşayan dizinin izleyicileri dizi final mi yapacak sorularını araştırmaya başladı. Gün değişikliği yaşayan dizinin ise henüz böyle bir karar almadığı gelen haberler arasında. Dizinin gün değişikliğinin ardından reytinglerde yükselişe geçmesi bekleniyor.

Benim Tatlı Yalanım 15. Bölüm Fragmanı

15. bölüm fragmanı yayınlanan dizide Nejat, Kayra’nın kayıp olduğunu düşünerek endişelenirken, Kayra’nın gerçek Aylin ile birlikte Nejat’ın yanına gitmesi ile Nejat şoka uğruyor. 5 yılın ardından gelen Aylin Nejat’ın hayatına kabus gibi geliyor.