Benim Adım Melek dizisi 1. bölüm fragmanı yayınlandı

Benim Adım Melek dizisi 1. bölüm fragmanı yayınlandı

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ve izleyiciler tarafından uzun zamandır beklenen Benim Adım Melek dizisi 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanı ile izleyicilerin heyecanlanmasını sağlayan Benim Adım Melek dizisi oyuncu kadrosunda da birçok deneyimli isim yer alıyor…

TRT 1 ekranlarında yayınlanmasına hazırlanılan Benim Adım Melek dizisinin ilk fragmanı izleyiciler ile buluşturuldu. Uzun zamandır izleyicilerin merakla beklediği dizinin fragmanı büyük bir ilgi gördü.

Üs Yapım tarafından ortaya konan Benim Adım Melek dizisinin senaryosu Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon tarafından yazılıyor. Dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Cem Akyoldaş bulunuyor.

Geçen sezon Kanal D ekranlarında İkizler Memo Can dizisinde gördüğümüz Nehir Edoğan ile Verda dizisinde beklenileni gösteremeyen Kutsi’nin başrollerini paylaştığı Benim Adım Melek dizisi TRT 1 ekranlarında yayınlanacağı günü bekliyor.

Dizinin yayınlanan ilk fragmanında son derece mutlu olan bir ailenin Ferdi Tayfur’dan Ben de Özledim şarkısı ile beraber bir sofrayı hazırladıkları görülüyor. Herkesin mutlu olduğu bu dakikalarda bir anda kapı çalıyor ve içeri giren kişi ile evin mutluluğu son buluyor. Nehir Erdoğan’ın canlandırdığı Melek karakteri ise son derece mutsuz şekilde evden çıkıyor ve koşmaya başlıyor.

İşte TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Benim Adım Melek dizisinin ilk fragmanı…