Bella Thorne erotik filmi ile Vizyon Ödülü aldı

Bella Thorne erotik filmi ile Vizyon Ödülü aldı

+18'lik filmleriyle hakkındaki çocuk yıldızı düşüncelerini kıran Bella Thorne, erotik filmiyle vizyon ödülü aldı. Thorne ödül töreninde yapmış olduğu konuşmada sempatik tavırlarıyla dikkat çekerken ''Seneye yine burada görüşmek üzere'' diye konuştu.

Disney Channel’da çocuk yıldızı olarak ün kazanan Bella Thone, kendisiyle ilgili bilinmeyenlerle ilgili cesur bir kitap yazdı. +18’lik film çekerek çocuk yıldız imajını tamamen alt üst eden Bella, +18’lik filmleri ortaya çıkan site için senaryosunu kaleme aldığı Her & Him isimli filmin yönetmenliğini üstlendi. 22 yaşındaki oyuncu katılmış olduğu ödül töreninden ‘’Vizyon Ödülü’’ ile ayrıldı.

Seneye burada görüşmek üzere

Ödül gecesine siyah bir pantolon ve ceketle katılan Bella, izleyicilerin sempatisini kazanmayı başardı. Thone, yetişkin film sektöründe faaliyet göstermeye devam edeceğini belirterek ‘’Seneye yine burada görüşmek üzere’’ diye konuştu. Hackerlerin şantaj uygulamasının ardından gelen baskılardan kurtulmak için çıplak fotoğraflarını paylaşan ünlü sanatçı ‘’Hayali Yönetmenler’’ serisi içerisinde konuk yönetmen sıfatıyla yer aldı.