Behzat Ç.'de Belçim Bilgin bombası! Behzat Ç. ne zaman başlayacak? Belçim Bilgin diziye ne zaman dahil olacak?

Behzat Ç.'de Belçim Bilgin bombası! Behzat Ç. ne zaman başlayacak? Belçim Bilgin diziye ne zaman dahil olacak?

Geçmişte Star TV ekranlarında yayınlanan ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan Behzat Ç. dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim eklendi. Behzat Ç.’ye hangi ünlü isim katıldı? İşte detaylar…

Daha önce Star TV ekranlarından tanıdığımız ve binlerce hayranı olan Behzat Ç. dizisi, yeni sezonda Blu TV ekranlarından yayınlanacak. Efsane dizinin oyuncu kadrosu belli olmaya başladı. Son olarak diziye ünlü bir isim katıldı.

Son olarak diziye katılan isim ekranların sevilen kadın oyuncusu Belçim Bilgin oldu. Dizi çok yakında Blu TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Filmin başrolünde Erdal Beşikçioğlu var. Beşikçioğlu’na Nejat İşler, Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol, Ayça Eren, Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik gibi usta isimler eşlik ediyor. Bu kadroya Belçim Bilgin de katıldı. Bilgin dizide pavyonda şarkı söyleyen bir kadını canlandıracak.

9 bölümden oluşacak olan dizinin çekimleri tamamlandı. İnter Medya tarafından yapılan dizinin senaryosu yine Ercan Mehmet Erdem’de bulunuyor. Dizinin yönetmeni ise Serdar Akar. Dizi çok yakında silerle olacak.