Behzat Ç. yeni sezonu iptal mi edildi? Yeni sezon hangi platformda yayınlanacak?

Behzat Ç. yeni sezonu iptal mi edildi? Yeni sezon hangi platformda yayınlanacak?

Ege Aydan'ın yorumu sonrası Behzat Ç. yeni sezonu iptal mi edildi, yeni sezon hangi platformda yayınlanacak sorularının yanıtı araştırılmaya başlandı. BLUTV CEO'su Aydın Doğan Yalçındağ iddialara noktayı koydu.

6 yıllık aradan sonra BluTV ekranlarında yeni sezonunu yaşayan Behzat Ç. hakkında flaş iddialar konuşulmaya başlandı. Star TV ekranlarında üç sezon boyunca izleyicilerle buluştuktan sonra ekranlara veda eden Behzat Ç. yeni sezonuyla BluTV ekranlarında yer aldı. Dördüncü sezonu da büyük bir ilgi gören Behzat Ç. dizisinin beşinci sezon için onay aldığı konuşulmaktaydı. Beşinci sezonu da hayranları tarafından büyük bir merakla beklenen fenomen dizide; Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Güven Kıraç ve Belçim Bilgin gibi isimler rol alıyor.

Yeni sezon çekimleri de Ankara’da devam eden dizinin yeni sezonun iptal edildiği haberleri konuşulmaya başlandı. Dizide Behzat’ın ağabeyine hayat veren Ege Aydan’ın sosyal medya hesabından yaptığı yorum da atılan iddiaları destekler nitelikte oldu.

Yeni sezon için BluTV ile anlaşmazlık yaşadığı öğrenilen Behzat Ç. ekibinin seti durdurma ve çekimleri iptal etme kararı aldığı belirtildi. 45 dakikalık formatın 60 dakikaya çıkarılacağı ve yeni sezon çekimlerinin yakın tarihte başlayacağı öğrenilmişti.

Bu haber yanlış, sona erdiği yok

BluTV CEO’su Aydın Doğan Yalçındağ, ikinci sezonun anlaşmazlık sebebiyle durdurulduğu haberlerinin yanlış olduğunu belirterek ‘’Keşke bize ulaşsanız bu tür haberler yapmadan.’’ diye konuştu.

Behzat Ç. yeni sezonu iptal mi edildi? Yeni sezon hangi platformda yayınlanacak?