Behzat Ç. yeni bölüm saat kaçta başlayacak? BluTV Behzat Ç. yeni bölüm için nefesler tutuldu!

Behzat Ç. yeni bölüm saat kaçta başlayacak? BluTV Behzat Ç. yeni bölüm için nefesler tutuldu!

Çekimine 6 yıl sonra devam etme kararı alan Behzat Ç. dizisinin yeni bölümü 25 Temmuz'da yayınlanacak. Behzat Ç.'nin yeni bölümü saat kaçta başlayacak? İzleyiciler dizinin yeni sezonunun ilk bölümü için nefeslerini tuttu.

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, 6 yıllık aradan sonra tekrar izleyicisiyle kavuşuyor. Başrolde Erdal Beşikçioğlu’nun bulunduğu Behzat Ç.’nin başlamasına kısa bir süre kala izleyiciler nefeslerini tuttu. Peki, Behzat Ç. saat kaçta başlayacak?

Yayınlandığı süreçte büyük ilgi gören dizi Behzat Ç. yeni sezonunda izleyicileriyle buluşmaya hazırlandı. Yönetmenliğini Serdar Akar’ın üstlendiği dizi büyük merakla bekleniyor.

BEHZAT Ç. ‘NİN YENİ SEZONU NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Sevilen dizi Behzat Ç.’nin yeni sezonunun 25 Temmuz’da başlayacağı duyuruldu. Senaristliğini E. Mehmet Erdem’in yaptığı dizi yenilenen oyuncu kadrosuyla dikkatleri daha çok üzerine toplamayı başardı.

YENİ SEZONDA KİMLER YER ALACAK?

Senarist koltuğunda Ercan Mehmet erdem’in, yönetmen koltuğunda ise Serdar Akar’ın yer aldığı Behzat Ç.’nin oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol, Ayça Eren, Canan Ergüder ve Ege Aydan gibi isimler yer almaya devam edecek. Nejat İşler yeniden unutulmaz “Ercüment Çözer” karakterine hayat verirken, İnanç Konukçu “Hayalet”, Berkan Şal da “Akbaba” karakterine hayat verecek.

Fanatik Behzat Ç. seyircileri büyük merakla yarın akşamı bekliyor.Henüz yayın saati hakkında bilgi verilmeyen dizi BluTV’de yayınlanacak ve sadece bu platform üzerinden izlenebilecek. BluTV üyeliği ilk 7 gün ücretsiz olmak üzere ayda 19,90 TL.