Behzat Ç. 6. bölüm fragmanı yayınlandı! 6. Bölüm ne zaman yayınlanacak?

Behzat Ç. 6. bölüm fragmanı yayınlandı! 6. Bölüm ne zaman yayınlanacak?

Yeni sezonun başlaması ile yeni bölümleri merakla beklenen Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi dizisinde heyecan dorukta. Asla düşmeyen temposu ile 29 Ağustos 2019 Perşembe günü yeni bölüm ile BluTV üzerinde olacak.

Yayınlandığı günden itibaren büyük beğeni toplayan Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi, final yaptıktan sonra da merakla ne zaman başlayacağı beklendi.

Geçtiğimiz Temmuz ayında Türkiye’nin dizi izleme platformu olan BluTv üzerinde yeniden başlayan sevilen dizi Behzat Ç. dizisinde tempo gittikçe artıyor. Nejat İşler’in canlandırdığı Ercümen Çözer’in son repliği olan ‘Hoş geldin Komiser’ repliği izleyenleri merakta bıraktı. Dizinin yeni bölümü 29 Ağustos 2019 tarihinde BluTV üzerinde yayınlanacak.

6 sezon ara verdikten sonra tekrar izleyicisiyle buluşan dizinin yeni bölümüne ait fragman yayınlandı.

Yapımcılığını İnter Medya’nın yaptığı, Serdar Akar’ın yönetmenliğindeki dizinin senaryosunu ise Ercan Mehmet Erdem yazıyor. Dizinin bu hafta yayınlanacak olan bölümünde Ahu Türkpençe’nin canlandırdığı Defne karakteri, Savcı Esra hakkında bildiklerini anlatırken Behzat Komiser’in tepkisi en çok merak edilenler arasında. Ercüment’in ise hoş geldin komiser demesi ile ikilinin yüzleşip yüzleşmeyeceği büyük merak konusu.

Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi dizisinin 29 Ağustos 2019 Perşembe günü yayınlanacak olan bölümüne ait fragman